perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ PDKS

Parmak izi pdks cihazları, günümüzde sıkça personelleri takip etmek amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Parmak izi pdks cihazları, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmaktadır. Parmak izi, her insanın parmağında eşsiz ve benzersizdir. Bu sayede personelleri takip ederken, personellerin birbirleri yerine parmak izi okutma gibi bir durum söz konusu değildir. Parmak izi pdks cihazları ile personelleri takip etmek için öncelikle bu cihazların, personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Parmak izi pdks cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilir. Kapılara tetik vermek için parmak izi pdks cihazı monte edildikten sonra kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin ahşap, demir, tahta, pvc, cam gibi tüm kapı yapılarına uygun olan modelleri yer almaktadır. Bu sayede her türlü kapı yapısında kullanılabilmektedir. Turnikelere tetik vermek için ise parmak izi pdks cihazların, turnikeler üzerine monte edilmesi gerekir. Turnikeler üzerine parmak izi pdks cihazlarını monte ettiğinizde hem geçiş kısıtlaması hem de geçiş yetkilendirmesi bir arada olmaktadır. Bu sayede güvenlik çok daha üst düzeyde olacaktır.

Parmak izi pdks cihazlarının pek çok farklı özelliği bulunmaktadır. En işe yarar özelliklerden bir tanesi, zil çaldırmadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde özellikle fabrika gibi alanlarda personel takibi yapılıyorsa, personellerin paydos ve mola saatlerinde toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilmektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan parmak izi pdks cihazları; işletmeler, plazalar, askeri alanlar, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, okullar, holdingler ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Sıkça personelleri takip etmek için kullanılıyor olsalar da üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi yapmak için kullanılabilmektedir. Yani parmak izi pdks cihazları ile her alanda farklı geçiş kontrolleri sağlanabilmektedir.

Parmak izi pdks cihazlarının pek çok modelinde de dahili batarya özelliği bulunmaktadır. Dahili bataryaları sayesinde elektrik kesintilerinde herhangi bir aksaklık olmadan kullanıma 7/24 devam edilebilmektedir. Parmak izi pdks cihazları bin ile on bin kişi arasında kayıt yapabilir. Farklı modelleri, farklı kayıt kapasitelerine sahip olduğu için personel sayınızın ne olduğunun bir önemi kalmayacaktır. Parmak izi pdks cihazları, bilgisayarlara tcp-ıp, usb memory disk, rs-232 ve rs-485 ile bağlantı sağlar. Genel olarak da bu cihazlar, Türkçe ve sesli menü diline sahiptir. Böylece çok daha kolay bir biçimde kullanabilirsiniz.

Parmak izi pdks cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programının da bu cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Parmak izi pdks programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu program, otomatik olarak da yedekleme yapmaktadır. Parmak izi pdks cihazında herhangi bir arıza olması durumunda yedeklerdeki bilgiler kullanılabilmektedir. Kaç adet giriş ve çıkış olduğu da hiç önemli değildir. Parmak izi pdks programı sayesinde kişilerin hangi giriş ve çıkışları kullanarak geçiş yaptığını da görebilirsiniz. Parmak izi pdks cihazları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler