perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE MIKNATISLI KİLİT

Kale mıknatıslı kilit, cam kapılara tetik verebilmek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Kale mıknatıslı kilit ile cam kapılara tetik vererek, bu kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü bir biçimde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Kale mıknatıslı kilit modellerinin, cam kapıların hareketli olan kısımlarına takılması gerekmektedir. Cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmakta olan manyetik kapı kilitleri, elektrik verilmesi ile birlikte cam kapıların hareketli olan kısımlarındaki aparata mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Cam kapıların sabit olan kısımlarında kilitlerin kullanılması gerekirken, cam kapıların hareketli olan kısımlarında ise aparatların kullanılması gerekmektedir Kullanılacak olan aparatların, farklı kapı yapılarına uygun olan modelleri bulunmaktadır. Bunlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatıdır. Hangi aparatın kullanılacak olduğu, tamamen kapıların yapılarına göre değişiklik göstermektedir. Kale mıknatıslı kilitler, kapıların sabit olan kısımlarına takıldıktan sonra kapıların hareketli olan kısımlarına mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadırlar. Kale mıknatıslı kilit modellerinin yüksek tutuş gücüne sahip olması sayesinde aparatlarına yapışmaları ile birlikte kapıyı kırsanız bile kilidi çıkarmak mümkün olmaz. Çünkü oldukça yüksek bir tutuş gücüne sahiptir. Kale mıknatıslı kilit modellerinde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani her türlü kapı yapısında kullanılabilirdir. Kapı ağırlığının ne olduğunun bir önemi yoktur.

Kale mıknatıslı kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modelimiz ile elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılığıdır. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları, tüm geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedir. Yani yüz tanıma cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları ve parmak izi okuma cihazları ile bu kilitlere tetik verebilmek daima mümkündür. Bunun için kapıların giriş alanlarında bu cihazların kullanılması gerekmektedir. Kapılara da kilitlerin monte edilmesi gerekmektedir. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan alanlarda, kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılığının değiştirilmesi gerekmektedir. Strike kapı kilitlerinde dil mekanizması paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yani uzun süreler boyunca kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu kilitler, enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahiptir.  Elektronik kilitlerde tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani farklı kapı ağırlıklarına rağmen güvenle kullanabilirsiniz. Elektronik kilitlerin kullanım alanları çok geniştir. Tahta kapılarda, ahşap kapılarda, pimapen kapılarda, Amerikan kapılarda, kompozit kapılarda ve pvc kapılarda güvenle kullanılabilir.

Kale mıknatıslı kilit hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi de bu kilitlerin fiyatlarıdır. Kale mıknatıslı kilit fiyatları çok uygundur. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak. Daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler