perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ PERPA

Parmak izi Perpa cihazları ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Peki nasıl? Öncelikle parmak izi Perpa cihazlarının çalışma mantığından bahsedelim. Bu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okuması ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Parmak izi, her insanda farklı bir algoritmaya sahip olduğu için kişilerin birbirleri yerine parmak izini okutarak geçiş yapabilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede aldatmacalar yapılamaz ve %100 güvenli takip sağlanmaktadır.

Parmak izi Perpa cihazları ile kapılar, turnikeler ve bariyerler tetiklenebilir. Turnikelerin tetiklenebilmesi için bu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da beraberinde kullanılacak olan takip programı ile bağlantısının yapılması gerekir. Bu işlemden sonra parmak izi tanımlı olan her kişi kolayca geçiş yapabilecektir. Parmak izi Perpa cihazları ile kapılara tetik verebilmek için ise bu cihazlar ile kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin tüm kapı yapılarına uygun olan farklı bir modeli bulunur. Böylece ahşap kapılar, demir kapılar, metal kapılar, pvc kapılar, Amerikan kapılar gibi tüm kapılara parmak izi Perpa cihazları ile tetik verilebilir. Üstelik kilitlerde zaten tutuş gücü modele göre değiştiği için kapıların ağırlıklarının da önemi yoktur. Her kapıya uygun olan farklı bir kilit bulunmaktadır.

Parmak izi Perpa cihazlarında kalite, parmak izi sensörüne göre belirlenmektedir. Parmak izi sensörü ne kadar kaliteli ise geçişler de bir o kadar kolay ve hızlı olacaktır. Bu cihazlar üstelik Türkçe ve sesli olarak geri bildirim verme özelliğine sahiptirler. Parmak izi okutulduğunda sesli olarak teşekkür edilmektedir. Genel olarak Tcp – Ip, usb memory disk, rs485 ve rs232 bağlantısı yapabilen parmak izi Perpa cihazlarının birçok modelinde kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunur. Böylece hem cihazların kayıt kapasitesi arttırılmış olmaktadır hem de geçiş şekilleri değişebilecektir. Bu sayede cihazların parmak izi kayıt kapasitesi dolsa bile kartla ya da şifre ile geçiş yapabilirsiniz.

Parmak izi Perpa cihazları, pek çok modelinde dahili batarya bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlar yaşandığında bile cihazlar kolayca kullanıma devam edilebilmektedir. CE, UL, FCC, ETS, ISO9001 vb. gibi pek çok yüksek kalite belgesine sahip olan parmak izi Perpa cihazları, sesli uyarılar verebilmesi sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Parmak izi Perpa cihazları hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu cihazların fiyatlarıdır. Parmak izi Perpa cihazları fiyatları kullanılacak olan cihazların modellerine göre değişebilir. Bu cihazların kullanıcı kayıt kapasiteleri, geçiş şekilleri vb. farklılıklara neden olabilmektedir. parmak izi Perpa cihazları hakkında çok daha fazlası ve fiyat teklifi almak için Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları