perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER FİYATLARI

Otopark bariyer sistemleri, otoparka giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrolünü sağlamanızı ve güvenli otoparklara sahip olmanızı sağlayan sistemlerdir. Otopark bariyerleri, iç ve dış ortamda kullanabileceğiniz iki farklı modele sahiptir. Elektrostatik boyalı otopark bariyerleri iç ortamlarda kullanmak için idealken, paslanmaz çelik bariyerleri dış ortamlarda da kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan bariyerler, tüm olumsuz ve kötü hava koşullarına dayanıklı olacaktır. Avax bariyerlerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Hava alanları, askeriyeler, şahsi otoparklar, hastaneler, plazalar, holdingler vb. alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Tabi ki bu kullanım alanları tercihinize göre de artmaktadır. Perkotek ailesi olarak bizler, kurulduğumuz günden bugüne dek Avax bariyer satışı yaptık ve satış yapmaya da devam etmekteyiz. Bariyer satışlarımızı sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda 16 farklı ülkede de gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam etmekteyiz. Aynı zamanda Avax bariyerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de bariyer fiyatları bizde oldukça uygundur. İlk el olduğumuz için bariyer satın almadan önce kesinlikle bizden bariyer fiyatları için fiyat teklifi almanızı öneririz.

Avax bariyerlerin özelliklerinden bahsedelim. Satışını yapmakta olduğumuz Avax bariyerler, iki farklı modele sahiptir. MN ve DZ modeller, farklı bütçeler için bir avantajdır. MN bariyerlerin fiyatları, DZ bariyerlerin fiyatlarına göre daha uygundur. Aynı işlevi gören bu bariyerler, farklı bütçelere hitap etmeleri sayesinde de daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Avax bariyerlerin kol uzunlukları bariyerin modeline göre farklılık gösterir. Bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Araçların geçiş yapacağı alanların uzunluğuna göre farklı uzunluktaki bariyer kollarını tercih edebilirsiniz. Avax bariyer fiyatları ayrıca bu bariyerlerin kol uzunluklarına göre de farklılık göstermektedir. Genel olarak bariyerlerimiz uzaktan kumanda ve buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolleri için tek buton ya da çift buton kontrolü bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açabilmek için butona her basışta diğer komut gerçekleştirilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyerin açılabilmesi ve kapanabilmesi için iki farklı buton bulunur. Bir buton bariyer kolunun açılmasını ve bir buton da kolun kapanmasını sağlamaktadır. Ayrıca Avax bariyer sistemlerimiz, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kolun kapanması sağlanabilmektedir. Bir diğer bariyer özelliği de bariyerlerin üzerlerinde yer alan ikaz lambasıdır. Bariyer ikaz lambası, bariyerin başında bulunmaktadır. İkaz lambası sayesinde gece karanlığında giriş yapacak olan araçlar, ikaz lambası sayesinde bariyerin varlığını fark edeceklerdir.

Avax bariyerler, acil mod özelliğine sahiptirler. Acil mod özelliği sayesinde yangın, deprem ve afet gibi acil alarm durumlarında bariyer sistemi, otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Böylece o tür bir durumda giriş ve çıkış yapmak çok daha basit olacaktır. Bariyer fiyatları tüm bu özelliklere bakılarak oldukça uygundur. Peki, bariyer fiyatlarını öğrenmek için ne yapmalısınız? Avax bariyer fiyatları için yapmanız gereken tek şey, uzman ve alanında oldukça tecrübeli satış müdürlerimiz ile iletişime geçmektir. Satış müdürlerimiz, ihtiyacınıza ve bütçenize göre sizin için en ideal bariyer fiyatını size sunacaktır.

Bariyer kolunun hareket ettiği esnada bariyerin önünde herhangi bir araç duruyorsa, bariyer kolu bunu hissederek tepki verebilir. Böylece de olası tehlikeli durumlardan kurtulmuş olunur. Avax bariyer sistemleri farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu renkler, tamamen sizin zevkinize kalmış olmakla birlikte, kullanacağınız alanlara da farklı bir hava katacaktır. Avax bariyerleri ayrıca otopark otomasyonlarında da kullanabilirsiniz. Otopark bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için neden vakit kaybediyorsunuz? Hemen bizi arayın. Sizi öncelikle kullanımı hakkında bilgilendirelim ve ihtiyacınıza uygun olan model hakkında en uygun fiyatı verelim. Bariyerlerin montajları da çok basittir. Hadi vakit kaybetmeden siz de hem araç geçişlerini kontrol altına alın, hem de otoparkların güvenliğini sağlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler