perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ SİSTEMİ FİYATLARI

Parmak izi sistemi, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler çalışmasına parmak izi ile devam eder. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Her insanın her parmağında dahi parmak izi farklılık göstermektedir. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Böylece günümüzde takip için de oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Tabi ki sıklıkla personel takibi için parmak okutma sistemi tercih ediliyor olsa da aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve minibüs takibi için de çok sık olarak kullanılmaktadır. Parmak izinin her kişide farklı olması sayesinde bu alanlarda da güvenle kullanılabilmektedir. Parmak izi sistemi fiyatları uygunluğu sayesinde her alanda tercih edeceğiniz tüm cihazların fiyatları çok uygun olmaktadır.

Parmak izi sisteminde cihaz tercih etmek için cihazın farklı özellikleri göz önüne alınmalıdır. Bu cihazlarda en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi zil çaldırması. Zil çaldırma özelliği sayesinde kullanılacak olan alandaki kişilerin belirli bir zaman diliminde toplu olarak hareket etmesi sağlanmaktadır. Mesela paydos ve mola saatlerinde toplu olarak hareket edilebilmektedir. Parmak izi sistemi fiyatları bu özelliklerin var oluşuna göre değişebilir. Bunun yanı sıra en büyük özelliklerden bir tanesi de Türkçe ve sesli olarak geri bildirim özelliğine sahip olmasıdır. Sesli geri bildirim ile kullanımı çok daha kolay bir hal alacaktır. Bazı modellerde aynı zamanda kablosuz ağa bağlanma özelliği de bulunur. Yani cihazların üzerinden internet bağlantısı da gerçekleştirilebilir. Pek çok parmak okutma sistemi kayıt hafızası ihtiyaç olandan fazladır. Genellikle kayıt hafızası bin ile on bin kayıt arasında değişmektedir. Tabi ki bu cihazlarda sadece parmak izi ile değil, aynı zamanda kartlı veya şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde de aynı zamanda hafıza da artış göstermektedir. Parmak izi sistemi fiyatları kayıt kapasitesine göre de farklılık gösterebilir.

Parmak izi sistemi ile personel takibini nasıl yapacağınızdan bahsedelim. Parmak izi sistemi fiyatları personel takibinde beraber kullanılacağı ek ürünlere göre değişmektedir. Parmak izi sistemi için öncelikle parmak izi cihazı, parmak izi sistemi personel takip programı, tercihe göre turnike – bariyer ya da kapı kilidi bir arada kullanılmaktadır. Öncelikle personellerin parmak izleri parmak okutma sistemine kayıt edilmektedir. Bu kayıt işlemi sırasında personellerin bir parmaklarını cihaza 3 kez parmağın her tarafını okuyabilecek şekilde tanıtması gerekmektedir. Bu şekilde kayıt işlemi tamamlanmalıdır. Bir personelin on adet parmağı da kayıt edilebilmektedir. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması gibi durumlarda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilecektir. Daha sonra parmak izi sistemi cihazının, personellerin geçiş yapacak oldukları alana monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra personeller parmak izlerini okutarak kolayca geçiş yapabilecektir. Günümüzde sıklıkla turnikelere ve kapılara tetik vermek için kullanılan parmak izi sistemi, her geçen gün takibe ihtiyaç duyulmasından ötürü çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Pass parmak izi sistemi fiyatları Türkiye distribütörü konumunda olmamızdan ötürü de bu cihazların ve sistemin tamamının oldukça uygun fiyatlara mal edilmesi mümkündür. Parmak izi sistemi satın alarak siz de geçişleri kontrol altına alabileceğiniz gibi aynı zamanda güvenli alanlara da sahip olabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları