perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ TARAMA SİSTEMLERİ

Parmak izi, kişiye özel olup milyarca insanın parmak izleri diğer bir kişiye benzemez. Bundan dolayı en güvenilir sistemlerdendir. Son zamanlarda bu parmak izi teknolojisi ile ilgili birçok yeni teknolojiler çıkıp yaygınlaşmaktadır. Birçok kayıt işlemleri, öğrenci, personel, üye takip gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Parmak izi tarama ile bilgisayar üzerinde kayıtlar tutularak hızlı ve güvenilir sonuca ulaşılır. Ekstra maliyetli altyapı ve sistem istemez. Parmak izi tarama sistemleri, online sistemlerde standart cat5, cat6 switchlere uygundur. Tüm bilgisayarlarda kurulup kullanılabilir. Perkotek parmak izi tarama sistemleri ile tüm çalışanlarınızın giriş, çıkış, vardiya saatleri güvenle takip edebilirsiniz. Güven kontrole mâni değildir. Perkotek’in eğitimli ve uzman sistem destek uzmanlarından 0850 811 80 00 hattından destek alabilirsiniz.

Parmak izi tarama sistemleri ile çalışan Perkotek ‘in özel personel devam kontrol yazılımı ile düzenli olarak çalışan personeller veya öğrenciler takip edilebilmektedir. İstediğiniz zaman parametreleri girerek personel veya takibini yapmak istediğimiz grupları tek tek kontrol etmek yerine rapor çekilebilmektedir. Personel mevcudu fazla olan işletmelerde raporlama uzmanı kolaylık sağlamaktadır. Olması gereken yerde tanımlanan saatte gelmemiş çalışanlar rapordan tek sekme ile ulaşabilirsiniz. Bunların haricinde birçok raporlama, toplu izin tanımlamaları, özel bilgi tanımları bulunmaktadır. Yönetim ve veliler için doğru, güvenilir ve kolay raporlama sağlar. 

Parmak izi tarama sistemlerinde kullanılan okuyuculu çelik kapı cihazları ile evimizde kendimizi ve ailemizi daha güvende hissedebiliriz. Gelişmiş yüksek hassasiyetli yazılım ve malzeme kalitesiyle üstün koruma sağlar. Farklı birçok şık metal tasarımları mevcuttur. Tamamen güvenlidir ve parmak izinin anahtar gibi kopyalanması mümkün değildir. Ayrıca anahtarlar gibi kaybetme olasılığı da olmadığından güvenlidir. Son zamanlarda her geçen gün daha fazla yaygınlaşmaktadır. Kendi markamız olan Magic Pass parmak izi tarama sistemleri çelik kapı cihazları 4 yaş üstü herkesin kullanabileceği yapıdadır. Ekstra bilgi gereksinimine gerek duymamaktadır. Pil değişimi kolaylıkla piyasada bulunan pillerden olduğundan, kaliteli malzemeden imal edildiğinden sizi zarara uğratmayan bir sistemdir.

Parmak izi tarama sistemleri, birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden bir tanesi de zil çaldırma özelliğidir. Zil çaldırma sayesinde özellikle personel takibinde personellerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilmektedir. Özellikle fabrikalarda mola ve paydos saatlerinde zil çaldırma özelliği sıklıkla tercih edilmektedir. Parmak izi tarama sistemleri cihazları kayıt kapasiteleri de bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu kayıt kapasitesi her cihaz modelinde değiştiği için size uygun bir modeli seçmeniz gerekmektedir. Yani personel sayınız ne olursa olsun, ideal bir parmak izi cihazı bulabilmeniz mümkündür. Üstelik parmak izi tarama sistemleri cihazlarının pek çok modelinde şifreli ve kartlı geçiş imkânı da yer almaktadır. Bu sayede kayıt kapasiteleri de arttırılmış olmaktadır. Bu cihazlar, sesli ve Türkçe geri bildirim özelliğine de sahiptir. Yani kullanıcılar oldukça kolay bir şekilde kullanabilirler.

Parmak izi tarama sistemleri hakkında çok merak edilen bir diğer konu da bu cihazların fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi tarama sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 tuşlayarak bizimle irtibata geçmek!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler