perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ GEÇİŞ SİSTEMİ

Parmak izli geçiş sistemi; üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, personel takibi, minibüs takibi ve geçiş kontrol takibi yapmak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Parmak izli geçiş sistemi ile genellikle personel takibi yapılmaktadır. Bunun nedeni, parmak izinin eşsiz ve benzersiz bir yapıya saihp olmasıdır. Parmak izinin bu özelliği, personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durumu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede personeller, %100 doğruluk ile takip edilebilmektedir. Pek çok parmak izli geçiş sistemi cihazlarında turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik vermek özelliği yer alır. Turnikelere tetik veren parmak izli geçiş sistemi cihazları ile personel takibi yapılmak için eğer turnikeler üzerine bu cihazların montajını yaparsanız hem geçiş kontrolü hem de geçiş güvenliği bir arada olmuş olacaktır. Ancak bu şekilde turnikelere tetik vermek için parmak izli geçiş sistemi cihazları ile birlikte personel takip programının birlikte kullanılması gerekir. Personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu program ile kişi bazında giriş çıkış raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, avans listesi, maaş zarfı, kart kullanmayı unutanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri,  işe girenler raporu, işten ayrılanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanların raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlar alınabilmektedir. Böylece parmak izli geçiş sistemi cihazları ile takip çok daha kolay bir hal alır.

Parmak izli geçiş sistemi cihazlarının kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede normalde personelleri takip için parmak izli geçiş sistemi cihazlarını kullandığınızda, personel sayınız artsa bile cihaz değiştirmenize gerek kalmaz. Diyelim ki; cihazların parmak izi kayıt hafızası doldu. Bu durumda da kartlı ve şifreli geçiş özelliklerini kullanabilirsiniz. Zaten birçok parmak izli geçiş sistemi cihazlarına işletmelerde kişilerin on parmağı birden kayıt edilir. Bunun nedeni, normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon olması durumlarında, kayıtlı olan diğer parmakları kullanabilmektir. Özellikle personelleri inşaat sektöründe takip ediyorsanız, bu işlemi yapmak parmakların okunması ve hızlı geçiş yapabilmek adına oldukça önemlidir.

Parmak izli geçiş sistemi cihazları, farklı teknik özellikleri ile sizin kullanım kolaylığınızı sürekli arttırır. Bu cihazların şüphesiz ki en büyük özelliklerinden bir tanesi sesli ve Türkçe olarak geri bildirim verme özelliğidir. Parmak izi tanımlı olan bir kişi cihaza parmak izini okuttuğunda sesli olarak teşekkür eder. Eğer okutulan parmak izi tanımlı değilse de geçiş izni vermez ve sesli – Türkçe olarak tekrar deneyin der. Aynı zamanda birçok modeli zil çaldırma özelliğine sahiptir. Zil çaldırma özelliği sayesinde özellikle fabrikalarda personel takibi yapacaksanız, personellerin paydos ve mola saatlerinde toplu olarak hareket etmelerini sağlayabilirsiniz.

Parmak izli geçiş sistemi hakkında çok merak edilen bir diğer konu fiyatlarıdır. Ancak parmak izli geçiş sistemi cihazları kayıt kapasitesi, parmak sensörü kalitesi, hızı gibi özelliklerine bakılarak bu cihazların fiyatları değişeceği için net bir fiyat söylemek doğru olmaz. Ancak Perkotek olarak ülkemizde Magic Pass cihazların Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için bu cihazların fiyatları çok uygundur. Parmak izli geçiş sistemi hakkında daha detaylı bilgi için Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları