perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KAPI FİYATLARI

Parmak izli kapı fiyatları, kullanılacak olan kapı kilidinin ve kullanılacak olan parmak izi okuma cihazının modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden parmak izli kapı fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. İhtiyacınıza göre parmak izli kapı fiyatları değişiklik gösterecektir. Bu cihazlar ile kapılara tetik verebilmek için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Parmak izli kapı kolu kullanılabilir ya da parmak izi cihazları ile birlikte kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan parmak izi cihazlarında kayıt kapasitesi genellikle bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasite sayesinde kullanılacak olan alana uygun olan bir cihaz seçilebilir. Zaten pek çok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır. Bu sayede zaten cihazların kayıt kapasitesi de arttırılmaktadır. Günümüzde geçiş şekillerinin fazlalığı ile çok geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Özellikle işletmelerde personelleri takip etmek için kullanılan parmak izi okuma cihazları, aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, alışveriş merkezlerinde, plazalarda, holdinglerde, fabrikalarda ve hastanelerde güvenle kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda güvenle kullanılabilir olan parmak izli kapı fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız ile geçiş kontrol programı kullanılarak geçiş kontrol takibi, üye takip programı kullanılarak üye takibi, yemekhane takip programı kullanılarak yemekhane takibi, öğrenci takip programı kullanılarak ise öğrenci takibi yapılabilmektedir.

Parmak izli kapı fiyatları uygunluğu ile kilitleri kullanarak kapılara tetik verebileceğinizi söylemiştik. Bunun için kapılarda kullanılabilir olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan modeli bulunmaktadır. Bu sayede bu cihazlar ile ahşap kapılara, demir kapılara, pvc kapılara, cam kapılara, çelik kapılara, pimapen kapılara ve kompozit kapılara tetik verilebilmektedir. Eğer kapılara tetik vermek için kilitleri kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolu ile tetik verebilirsiniz. Parmak izli kapı kolu cihazlarında parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilen bu cihazlar, oldukça uygun fiyatlı olup kullanımları da çok basittir. Çalışmalarına pil ile devam eden parmak izli kapı kolu, kullanılmakta olan pili le ortalama olarak 1000 geçişe izin vermektedir. Pilin bitmesine yakın olarak da son 100 geçişte pilin bittiğini bildirmektedir. Bu durumda pil değiştirilerek kullanıma ara vermeden devam edilebilir.

Parmak izli kapı fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız ile kapılara tetik verirken, butonları da uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Butonlar sayesinde özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan da kapılarınızı açabilirsiniz. Bu haliyle oldukça kullanışlı olan bu cihazlarımız hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz alanında oldukça uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek sağlam ve kaliteli parmak izi okuma cihazlarımızı ve Strike kapı kilitlerimizi yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz. Parmak izli kapı fiyatları uygunluğu ile satın alacağınız bu sistemlerimiz sayesinde artık kapılardan yapılacak geçişleri kontrol altına alabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler