perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZLİ KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Parmak izli kapı kilidi sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılan sistemlerdir. Parmak izli kapı kilidi fiyatları, dağıtıcı konumda olmamızdan ötürü oldukça uygundur. Bu sistemlerin kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Özellikle personel takibi yapmak için oldukça sık tercih edilmektedirler. Bunun nedeni personel takibinde güvenilir sonuçlar doğurmasıdır. Çünkü parmak izi, eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün olmayacaktır. Böylece güvenilir bir şekilde personel takibi hızlı ve kolay bir şekilde yapılacaktır. Personel takibinin yanı sıra aynı zamanda üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, minibüs takibi ve geçiş kontrol işlemleri de parmak izi cihazları ile yapılabilmektedir. Bunun için öncelikle parmak izi cihazlarının personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekir. Daha sonra da parmak izi tanımlaması yapılır. Bir kişinin birden fazla parmağını kayıt etmek her zaman için çok daha mantıklıdır. Çünkü parmağın kesilmesi, çizilmesi ya da tahriş olması gibi durumlarda kayıt edilen diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Bu da hızlı geçişlerin kapılarını aralamaktadır. Parmak izi cihazlarında kayıt kapasiteleri 1.000 ile 10.0000 arasında değişiklik göstermektedir. Hangi kapasiteyi tercih edeceğiniz tamamen sizin ihtiyacınıza kalmış olmakla birlikte, farklı kapasitelere sahip olan cihazlarda geçiş tipleri de farklılık göstermektedir. Bazı parmak izi cihazlarında kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilen modeller bulunmaktadır. Parmak izli kapı kilidi fiyatları, cihazların kayıt kapasitesine göre de değişiklik göstermektedir.

Parmak izi cihazları ile kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapı kilitlerinin kullanılması gerekir. Manyetik kilit, elektronik kilit ve elektrikli kilitler ile geçiş yapılabilmektedir. Bu kilitler kullanıldığında kapılardan geçiş yapmak çok basit olacaktır. Kilitlere butonlar ile de tetik verilebildiği için oturduğunuz yerden kapıları açabilmek mümkün olacaktır. Eğer parmak izi cihazları ile kilitleri bir arada kullanarak kapılara tetik vermek istemezseniz, parmak izli kapı kilidi de kullanabilirsiniz. Parmak izli kapı kilidi fiyatları çok uygun olup bu cihazlarda kapı kolu, parmak izi okuyucu ve elektronik kilit bir aradadır. Pil ile çalışmasını devam ettiren bu cihazlar, ortalama olarak 1000 adet geçişe izin vermektedir. Bin geçişe kadar pilleri değiştirmeye gerek duyulmaz. Bir cihaza bir kişinin 10 parmağı da kayıt edilebilmektedir. Normalde geçiş yapılan parmakta tahriş olması, kesik ya da çizik olması gibi durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapabilmek mümkündür. Bu cihazlarda parmak izi okutularak geçiş yapılabildiği gibi kart ya da şifre tanımlanarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Üstelik cihazların mekanik anahtarları da bulunmaktadır. Mekanik anahtar sayesinde cihaza parmak izi, kart ya da şifre okutmadan da açılıp geçiş yapılabilir. Bu cihazlar ile ortalama olarak 300 ve istenirse de 500 adet parmak izi, şifre ya da kart tanımlaması yapılarak geçiş yapabilmek mümkündür.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izli kapı kilidi sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için parmak izli kapı kilidi fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bu nedenden ötürü parmak izli kapı kilidi satın almadan önce mutlaka bizden fiyat teklifi almanızı önermekteyiz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler