perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KAPI KİLİTLERİ

Parmak izli kapı kilitleri, kapılara tetik vererek geçiş kontrolleri yapılması için kullanılmakta olan kilitlerdir. Parmak izli kapı kilitleri, normal bir kapı kolu şeklinde olan kilitlerdir. Parmak izli kapı kilitleri kapılara tetik vermek için bu cihazların öncelikle kapı kolları şeklinde monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her kişinin parmak izinin, parmak izli kapı kilitlerine tanıtılması gerekmektedir. Bu tanıtma işlemi admin tarafından yapılır. Bu işlemden sonra parmak izi tanımlı olan kişiler okutma yaptığında, kapı kolları kapının kolay ve hızlı bir biçimde açılmasını sağlamaktadır. Parmak izli kapı kilitlerinde parmak izi, kapı kolu ve kilit bir arada bulunmaktadır. Pil ile çalışmasına devam eden parmak izli kapı kilitleri, pilin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte alarm verir. Bu alarm sayesinde pil bitmeden kolayca değiştirme imkânı bulunmaktadır. Parmak izli kapı kilitlerinin piller ile çalışması, elektrik kesilmesi gibi durumlardan da etkilenilmeyeceği anlamına gelmektedir. Bu sayede elektrik kesilse bile siz parmak izli kapı kilitleri ile kapılarınıza kolayca tetik verebilirsiniz.

Parmak izli kapı kilitleri dışında kapılara tetik vermenin bir diğer yolu da parmak izi okuma cihazları ile Strike kapı kilitlerinin bir arada kullanılmasıdır. Öncelikle kapıların giriş ve çıkış alanlarına parmak izi okuma cihazlarının montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da kapılarda kilitlerin kullanılması gerekir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması, parmak izi okuma cihazları ile tüm kapılara tetik verebilmenizi sağlamaktadır. Yani demir kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara, cam kapılara, kompozit kapılara ve pvc kapılara tetik verebileceksiniz. Parmak izi okuma cihazları ve kilitleri bir arada kullandığınızda, kapıların girişlerinde sadece parmak izi okuma cihazı kullanabileceğiniz gibi isterseniz kapıların hem giriş hem de çıkış alanlarında kullanabilirsiniz. Kapıların çıkış alanlarında dilerseniz butonları kullanarak da kapıların açılmasını sağlayabilirsiniz. Butonlar, kapıların çok daha kontrollü bir şekilde açılmasını sağlarken, ofislerde aynı zamanda oturduğunuz yerden kapıları da açmanıza olanak tanımaktadır.

Parmak izli kapı kilitleri, günümüzde her geçen gün çok daha farklı alanlarda kullanılıyor. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi fiyatlarının da çok uygun olması. Parmak izli kapı kilitleri çok uygun olup, bu kilitler hakkında aslında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Kullanılacak olan parmak izli kapı kilitlerinin kayıt kapasitelerine göre, geçiş şekillerine göre vb. Özelliklerine bakılarak, parmak izli kapı kilitleri fiyatları değişebilmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izli kapı kilitleri satışı yapıyoruz. Magic Pass parmak izli kapı kilitleri, çok uygun fiyatlıdır. Tüm takip ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra aynı zamanda çok da kaliteli ve sağlam olmaları sayesinde günümüzde her geçen gün de çok daha geniş ve farklı alanlarda kendisine yer bulabilmiştir. Parmak izli kapı kilitleri hakkında daha fazlası ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler