perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ PROGRAMI

Personel giriş çıkış programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı ve kurulumu çok basittir. Yüz tanıma, parmak izi ve kartlı pdks cihazlarının tümüyle kullanılabilen personel giriş çıkış programı, personel takibinin çok daha hızlı, sağlam ve kesintisiz bir şekilde yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Programda kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Yetkilendirmeler ile de birden fazla gruba ya da birden fazla kullanıcıya erişim kısıtlamaları yapabileceğiniz gibi yetkiler de verebilmeniz mümkündür. Programda en büyük özelliklerden bir tanesi, otomatik olarak yedeklemedir. Otomatik olarak yedekleme sayesinde herhangi bir arıza oluşması durumunda doğrudan önceden kaydedilmiş olan verileri geri yükleme yapılabilmektedir.

Sürekli yapılan görsel değişiklikler ile personel giriş çıkış programı, kullanıcıların daha aktif ve kolay bir şekilde kullanabilmesini hedeflemektedir. Yanlışlıkla kayıtlı olan personeli sildiğinizi düşünelim. Bu durumda hiç korkmanıza gerek yoktur. Veri kurtarma özelliği sayesinde yanlışlıkla silinmiş olan tüm personeller geri alınabilmektedir. Bu programın en önemli özelliklerinden bir tanesi de giriş ve çıkışlara el ile müdahale edilmesi durumlarında bu müdahalelerin görülebilmesidir. Raporlar üzerinde kırmızı nokta ile hangi personelin müdahale ettiğini kolayca görebilirsiniz. Üstelik raporlamalardaki sayfa yapısı da değiştirilebilmektedir. Böylece daha basit olarak kullanım sağlanabilir.

Personel giriş çıkış programı en önemli özelliklerinden bir tanesi de birden fazla cihazın tek bir program üzerinden yönetilmesine izin vermesidir. Diyelim ki beş girişi olan bir firmada personel takibi yapıyorsunuz. Bu durumda beş farklı pdks cihazı kullanmanız gerekecek. Tüm bu cihazları tek bir programa bağlayarak geçiş imkânı mümkündür. Bu durumda personellerin hangi cihazları kullanarak giriş ve çıkış yaptığını da görebilmeniz tabi ki mümkün olacaktır. Alınacak olan raporlamaları da kişi bazında, seviye bazında veya grup bazında alabilme olanağı bulunmaktadır. Kişi bazındaki raporlamalarda geç gelme veya erken çıkma gibi eksik çalışma olarak adlandırdığımız durumlar da görülebilmektedir.

Personel giriş çıkış programının en önemli özelliklerinden bir tanesi de maaş hesaplamalarını otomatik olarak yapabilmesidir. Nasıl mı? Öncelikle personeller sürekli olarak cihazlara giriş ve çıkış esnasında okutma yaparak, erken çıkma veya geç gelme bilgilerini bırakmaktadırlar. Böylece kimin kaç saat geç kaldığı ya da kaç saat erken çıktığı görülebilmektedir. Buna bakarak da belirlediğiniz oranda ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılabilmektedir. Bu şekilde maaş takibi yapmak, el ile yapılan takip göz önüne alındığında çok daha sağlıklıdır. Çünkü yanlış hesap yapma imkânı yoktur ve her personel gerçek maaş hak edişini almaktadır. Tabii ki maaşın yanı sıra personel giriş çıkış programı; avans, devamsızlık, tatil günü hesaplamalarını yapmanızı da sağlamaktadır. İsterseniz maaş bordrolarına imza sütunu ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.

Personel giriş çıkış programını eğer internete bağlı bir bilgisayarda kullanacaksanız, herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda call center ekibimiz telefonla ve yahut uzaktan erişim ile bağlanarak anında müdahale edebileceklerdir. Bu açıdan da personel giriş çıkış programı, çok avantajlı olduğunu ispatlamıştır. Sistemin tamamının fiyatı, kullanacak olduğunuz pdks cihazının modeline göre değişir. Tüm fiyat bilgileri için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Personel giriş çıkış programı kullanarak personel takibinde ne kadar kalıcı ve hızlı çözümler elde ettiğinizi görecek ve kullanmaya daha erken başlamadığınız için üzüleceksiniz. Zaman kaybetmeden bizimle hemen şimdi irtibata geçiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları