perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KAPI KOLU

Parmak izli kapı kolu, kapılara monte edilerek, kapı kontrollerinin yapılması için kullanılmaktadır. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Kapılardan yapılacak olan giriş ve çıkışları kayıt altına almak için şüphesiz ki parmak izli kapı kolu harika bir seçenektir. Pil ile çalışmasına devam eden parmak izli kapı kolu, ortalama olarak 1000 geçişe kadar pil değişimine gerek kalmadan çalışmaktadır. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte uyarı vererek de pillerin değiştirilmesini sağlamaktadır. Parmak izli kapı koluna dilerseniz bir kişinin on parmağına da tanıtabilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik yahut deformasyon olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Parmak izli kapı kolu modellerinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca parmak izli kapı kolu, mekanik anahtar ile de kullanılabilir. Parmak izli kapı kolu ile ortalama olarak 300 ve istenirse 500 adet parmak izi de parmak izli kapı koluna tanıtılabilir.

Parmak izli kapı kolu günümüzde özellikle ofis ve depo kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Bu alanlarda, odalara giriş ve çıkış yapacak olan kişileri belirlemenizi sağlar. Kullanımları çok basit olduğu gibi aynı zamanda montajları da bir o kadar basittir. Parmak izli kapı kolu yanı sıra kapılara tetik vermek için parmak izi cihazları ve kilitler de bir arada kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı bir modeli bulunması, parmak izi okuma cihazları ile tüm kapılara tetik verebilmenizi sağlar. Bu sayede ahşap kapılara, demir kapılara, cam kapılara, pvc kapılara, tahta kapılara, pimapen kapılara ve kompozit kapılara tetik verilebilmektedir. Kilitlerin tutuş gücü de her modelinde farklı olduğu için her türlü ağırlığa uygun modeller de bulunmaktadır. Üstelik parmak izi okuma cihazları ile turnikelere de tetik verebilmek mümkündür. Turnikelere parmak izi okuma cihazları ile tetik verebilmek için cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izleri tanımlanır. Tanımlı olan parmak izleri okutulduğunda turnike kolu açılarak geçiş izni verecektir.

Parmak izi okuma cihazlarında kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede geçiş yapacak kişi sayısına uygun olarak bir cihaz tercih edebilmek daima mümkündür. Birçok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı yer almaktadır. Kullanımı oldukça basit olan parmak izi okuma cihazlarında geçiş şekillerinin artması, kayıt kapasitesinin de artmasını sağlamaktadır.

Parmak izi okuma cihazları ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Bunun için parmak izi okuma cihazları ile birlikte uyumlu olan takip programının kullanılması gerekecektir. Siz de parmak izli kapı kolu ve parmak izi okuma cihazları ile kapılara kolayca tetik verebilir, güvenliğinizi sağlayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler