perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZLİ KİLİT FİYATLARI

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi hırsızların önüne geçmekte ileri seviyeye gelmiştir. Bunların en iyi sistemleri ise parmak izi kilit sistemleridir. Normal kapı kilitleri gibi anahtar göbeği olmadığı için ve sadece belirli kullanıcılara özel parmak tanıtılarak açıldığı için güvenlik seviyesini maksimuma çıkarmaktır. Bu sistemlerde şifre koruma, parmak izi koruma olarak 2 adet tanıtma mevcuttur. Bazı cihazlarda sadece parmak okutma ya da sadece şifre ya da hem parmak hem şifre okutulan parmak izi kilit sistemleri mevcuttur. Parmak izli kilit fiyatları, okutma şekline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu cihazları aynı zamanda programlar ile kontrol edebilmekte mümkündür. Parmak izi kilit sistemlerinin program aracılığı ile herhangi bir ayarlamaları mevcut değildir. Online kullanılan Access sistemlerde parmak izi kilit cihazlarına bazı kapılardan geçebilir, bazı kapılardan geçilemez şeklinde yetki ayarlama yapılabiliyor. Bu sayede belirtilen kullanıcılara her parmak izi kilit sisteminden geçişini kısıtlayarak şirket içindeki kısıtlama sayesinde güvenliği minimize etmiş oluruz. Kapılara tetik verebileceğiniz parmak izli kilit fiyatları, turnikelere tetik verebileceğiniz parmak izli kilit fiyatlarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Parmak izi kilit sistemleri için şirketlerde, evlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, hastanelerde, fabrikalarda, belediyelerde, ofislerde ve kasa sistemlerinde korumak istediğiniz her yerde kullanılabilir. Büyük şirketlerde üretim kısmında çalışanlar için belirlenen şifreler ile her seferinde çalışan giriş çıkışında tanıtma sıkıntısı yaşamamak için şifreli kapı kilitleri kullanılarak belirli kapılardan şifreler girilebilir. Bu sayede tek bir şifre belirleme ile bu kısımlardaki sıkıntılar çözülebilir. Önemli olan noktalarda parmak izi okuyucu kilit sistemi kullanılarak girişlerin sadece belirli kişilere vermekte fayda vardır. Böylece gizli olan kısımların güvenliği daima üst düzeyde olabilecektir.

Parmak izli kilit fiyatları, tercih edilecek olan kilidin modeline göre değişmekle birlikte bu cihazlar, farklı birçok özelliğe sahiptirler. Bunlardan en önemlisi de zil çaldırma özelliğidir. Zil çaldırabilmeleri sayesinde özellikle personel takibinde toplu olarak hareket edilmesi sağlanabilir. Aynı zamanda pek çok modelinde dahili batarya özelliği bulunmaktadır. Dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesildiğinde bile cihazları kullanıma devam edebilirsiniz.

Parmak izli kilit sistemleri kullanılmakta olan pek çok alanda geçiş kontrolleri ve geçiş güvenliği tavan yapmıştır. Bu kilitlerin üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi, minibüs takibi ve geçiş kontrol takibi gibi ayrı ayrı alanlarda kullanılıyor olması sayesinde günümüzde her geçen gün çok daha sık olarak tercih edilmektedirler. Parmak izli kilit fiyatları, yanında kullanılacak olan programa göre değişebilecektir. Firmanın sektöründeki liderliği verdiği destek ve ürününün arkasında durmasıyla diğer firmalardan ayrılan en önemli özelliğidir. Parmak izi kilit hakkında yaşadığınız sorunlara anlık müdahale etmek için oluşturulmuş geniş bir çağrı destek birimi ile sorununuza çözüm sağlanabilir. Eğer sorun çözülemiyorsa yerine gelerek verilen hizmetlerde kesin sonuca ulaşarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları