perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS FİYAT LİSTESİ

Pdks fiyat listesi, firmamız tarafından satışa sunulmuş olan tüm personel takip programlarında oldukça uygundur. Tabi ki yine de pdks fiyat listesi için net olarak bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan cihazın modeline göre bu sistemlerin fiyatları değişebilir. Her personel takip sistemi cihazı modeline kayıt kapasitesi, geçiş şekli gibi birçok özellik farklılık gösterdiği için farklı fiyatlara sahiptir. Öncelikle yüz tanıma pdks fiyat listesi fiyatlarından bahsedelim. Çok uygun olup, cihazların kameralarının çözünürlüğüne, kayıt kapasitesine ve geçiş şekillerine bakılarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu cihazlar, kişilerin yüzlerinde algoritmayı tanıyarak geçiş yapma imkânı sunmaktadır. Kişilerin yüzlerinde yer alan algoritma, her insanın yüzünde farklı olduğundan dolayı da kimse bir başkası yerine yüzünü okutarak geçiş yapamaz. Bu da personellerin takibinin %100 güven ile yapılmasını sağlamaktadır. Pek çok modelinde dahili batarya özelliği de bulunan yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemi cihazları, elektrik kesilmesi gibi durumlarda kullanıma devam edilmesine de olanak tanımaktadır. Kişilerin yüzünde eğer makyaj, gözlük, bıyık ya da sakal varsa bile kolayca tanıma yaparak geçiş izni vermektedir.

Kartlı pdks fiyat listesi fiyatları da firmamız tarafından her alanda kullanılabilsin diye çok uygun tutulmuştur. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için cihazlara personellere özel olarak kart tanımlaması yapabilmek gerekir. Her kart, farklı bir ID numarası kayıt edilmektedir. Bu sayede personellerin hakkında tüm bilgiler personel takip programına aktarılırken bu ID numarası ile kayıt edilerek personeller hakkında bilgi elde edilmiş olur. Kartlı personel giriş çıkış takip sistemi cihazları ile birlikte kullanacağınız kartların üzerine baskılar da yapabilmek mümkündür. Yapılan bu baskılar, personellerin isim, soy isim, çalıştığı departman gibi bilgileri içermektedir. Birçok modeli aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı sunmaktadır.

Parmak izli pdks fiyat listesi de çok merak edilmektedir. Bu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izi kullanarak geçiş yapma imkânı sunar. Parmak izli personel giriş çıkış takip sistemi cihazları, personelleri takip etmek için harika bir seçenektir. Bu cihazlara tanıtılacak olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahip olduğu için kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu sayede zaten günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Pdks fiyat listesi her modelde değiştiği için pdks fiyat listesi hakkında teklif almak isterseniz info@perkotek.coım adresi üzerinden de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüz tanıma pdks fiyat listesi, parmak izi pdks fiyat listesi ve kartlı pdks fiyat listesindeki fiyatları duyunca siz de bu kadar kaliteli cihazların, bu kadar uyguna satılıyor olmasına çok şaşıracaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler