perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ ÖĞRENCİ TAKİP

Eğitim süreci bizi hayata hazırlayan en önemli süreçtir. Bu nedenle öğrencinin okula devam durumunu kontrol edilmesi gerekir. Öğrencileri gelişim çağındaki zamanlarını iyi değerlendirmesi Ve hayata hazırlanması için derslerine devam etmesi gerekmektedir. Perkotek’ in yüksek kaliteli optik Parmak izi okuyucu ve gelişmiş yüksek parmak izi algoritması ile kişiye özel olan parmak izlerini Hatasız okumaktadır. Öğrencilerin hile yapmasının önüne geçmektedir. Eski uygulama olan yoklama ve imzadan daha güvenlidir. Dijital ortama aktarılması ve saklanması raporlanması nedeniyle son derece pratik ve kullanışlıdır.

PARMAK İZLİ ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ FİYATI

Parmak izli Öğrenci Takip, kesinlikle ihtiyacınız olan her çözümü sizlere sunacaktır. Parmak izli öğrenci Takiple sistemi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz satış müdürlerimize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Biz inanıyoruz ki; takip yapmanın en basit ve en kullanışlı yolu parmak izli Öğrenci takip sistemleridir. Kaliteli ürün, Hizmet ve uygun Fiyat için Hemen arayın ve siz de rahatlığın tadını çıkarın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler