perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARALI TURNİKE FİYATLARI

Paralı turnike sistemleri, genellikle bel turnike sistemleri olarak bilinen turnikelerdir. Bu turnike sistemleri insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler, tripod turnike olarak da bilinmektedir. Paralı turnike fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Paralı turnike sistemlerinde kullanılmakta olan turnikeler, paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan paralı turnike fiyatları ile elektrostatik boyalı paralı turnike fiyatları aynı değildir. Paslanmaz çelik paralı turnikeler dış ortamlarda kullanım için uygundur. Elektrostatik boyalı turnikeler ise iç ortamlarda kullanım için uygun olmaktadır.

Paralı turnike fiyatları jeton modülü ile birlikte satın alındığında değişiklik gösterebilmektedir. Paralı turnike sistemlerinde kullanılacak olan jeton modülüne jeton ya da para atarak geçiş yapılması mümkün olmaktadır. Paralı turnike sistemleri, pek çok farklı alanda yer alan tuvaletlerde kullanılabilmektedir. Kullanımı ve kurulumu çok basittir. Montaj kitine sahip olan bu turnikeler, kolayca montaj yapılarak geçiş yapılabilmektedir. Paralı turnike sistemleri, iki yönlü olarak geçiş yapmaya da izin vermesinin yanı sıra jeton modülü kullanılacağı için sadece tek bir taraftan geçiş yapılacaktır.

Paralı turnike sistemleri, -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanılabilecektir. Paralı turnike sistemlerinin en büyük artısı bu turnikeler ile herhangi bir sorun yaşanması durumunda anında yerinde veya telefon ile destek alabilme imkânın bulunmasıdır. Aynı zamanda zaten paralı turnike sistemleri, iki sene boyunca da garantili olup on sene boyunca yedek parça garantisi bulunmaktadır. Güvenlik sistemlerine bağlanılarak deprem, yangın ve sel gibi durumlarda acil alarm moduna geçilebilmektedir. Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan bu turnikeler, turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Turniken geçiş yaparken ise yeşil renkli ok sabit olarak yanmaktadır. Turnikeden geçiş yapılırken ise karşı yönde geçişin yasak olduğunu belirten kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Paralı turnike fiyatları, kullanılacak olan turnikenin göstergelerinin olup olmamasına göre farklı fiyatlandırmalara sahip olabilecektir.

Paralı turnike sistemleri tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebileceği gibi uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Tek buton kontrolünde turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek yer almaktadır. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.

Paralı turnike sistemlerinde ihtiyaca uygun olan tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir ve müşterilerin isteklerine göre belirlenebilmektedir. Paralı turnike fiyatları uygunluğu ile siz de bu turnikeleri çok uygun fiyatlara satın alarak geçişlerin kontrollü olmasını sağlayabilirsiniz. Paralı turnike sistemlerinde kullanılacak olan turnikelerin kolları da standart uzunluklara sahiptir. Ancak geçiş yapılacak olan alana göre bu kol uzunlukları değişebilmektedir. Paralı turnike fiyatları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için hemen bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler