perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

İşletmeler personel artışları ile personellerini sürekli olarak takip etmekte büyük zorluklar yaşamaya başlamışlardır. Bu zorluğun ortadan kaldırılması için üretilmiş olan parmak izli personel takip sistemi; parmak izi cihazı, personel takip programı ve eğer kapıya tetik verilerek açılması sağlanacaksa kapı kilit sistemlerinden oluşmaktadır. İsterseniz turnike sistemlerini kullanarak da personel takibi yapabilmeniz mümkündür. Peki, nasıl? Öncelikle parmak izi cihazları personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara yerleştirilirler. Bu alanlarda yer alan duvarlara yerleştirilmiş olan parmak izi cihazları aynı zamanda bu alanlarda yer alan turnike sistemleri ile birlikte de tercih edilebilirler. Daha sonra personel takip programı, parmak izi cihazı ile entegre edilir. Bu sayede parmak izi sayesinde personellerin hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığını bilmek oldukça basit olacaktır. Raporlamalar ile personellerin giriş ve çıkış yapma saatlerini öğrenebilmenizi sağlayan personel takip programını, kartlı veya şifreli geçiş yaptığınız parmak izli personel takip sistemi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu sistemlerin kullanıldığı alanlar göstermiştir ki; personellerin iş disiplini de giderek artmaktadır ve giriş-çıkış saatlerine özen göstermeye başlamışlardır.

Parmak izli personel takip sistemi okuyucusu ile personel takibi yapmak için tercih edebileceğiniz farklı birçok parmak izi modelimiz mevcuttur. Bu modellerin kayıt kapasiteleri farklı olduğu için personel sayınız her ne olursa olsun kendinize uygun bir çözüm bulmak mümkündür. Cihazların hızları da birbirinden farklı olduğu için giriş ve çıkış alanlarında oluşan yığılmalarla karşılaşmamak için yüksek hıza sahip cihazları tercih edebilirsiniz. Parmak izi okuyucu ile göreceksiniz ki; personellerinizin iş disiplini de artacak ve geliş-gidiş saatlerine daha çok dikkat edecekler.

Parmak izli personel takip sistemi okuyucusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize 0850 811 80 00 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve ideal çözümler için neden vakit kaybedesiniz ki? Hemen arayın ve harika çözümler ile siz de işletmenizde olmasanız bile dikkatiniz her daim personellerinizin üzerinde olsun!

Parmak izli personel takip sistemi programı, parmak izi cihazları ile birlikte uyum içerisinde kullanılabilen ve personel takibi konusunda mutlak çözümler elde etmenizi sağlayan cihazlardır. Personel takip programı, personellerin giriş ve çıkış saatlerini sürekli olarak kontrol edebilme imkânı sunmaktadır. Programın raporlamaları ile kişi bazında veya isterseniz grup bazında raporlamalar alarak hangi personelinizin geç kaldığını ya da erken çıkış yaptığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca personel takip yazılımı, parmak izli, şifreli ya da kartlı geçiş için kullanacağınız tüm pdks cihazlar ile birlikte de kullanılabilmektedir. Bir işletmede birden fazla parmak izi cihazı kullanacaksanız, her cihaza parmak izini ayrı ayrı da tanıtmanıza gerek olmayacak. Tek bir cihaza parmak izlerini tanıtarak diğer cihazlara bu izleri gönderebileceksiniz!

Parmak izli personel takip sistemi cihazları ile kapılara tetik vermek için parmak izli kolunu tercih edebileceğiniz gibi isterseniz parmak izi kilit sistemlerini de kullanabilirsiniz. Bu kilit sistemleri kapılara takılarak parmak izi cihazından tetik alır ve kapıların açılmasını sağlarlar. Kilit sistemleri, farklı modelleri ile tüm kapılarınıza uygun bir çözüm barındırmaktadır. Üstelik kilit sistemlerini butonlar ile de kontrol edebilirsiniz. Özellikle ofis kapılarınızı açmak için yerinizden kalkmadan butonlar ile kapılarınızın açılmasını sağlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları