perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK OKUMA CİHAZI

Parmak okuma cihazı ile turnike, kapı ve bariyerlere tetik verebilirsiniz. Farklı kayıt kapasitelerine sahip parmak okuma cihazına dilerseniz 10 parmağınızı da kaydedebilirsiniz. Giriş yaptığınız parmağınızda yara, çizik, tahriş gibi sorunlar olsa dahi diğer tanımlı olan parmaklarınızı kullanarak geçiş sağlayabilirsiniz. Turnike sistemleri üzerine de monte edilebilen parmak okuma cihazı, yüksek kalite standartları ve yüksek kalite belgelerine sahiptir. Magic Pass parmak okuma cihazı, Türkiye distribütörü olan firmamız tarafından satışa sunulan modellerimiz aşağıda listelenmiştir.

Parmak okuma cihazı, genellikle personel takibi yapmak için kullanılmakta olan cihazlardır. Bunun nedeni, parmak okuma cihazından kullanılan parmak okuma teknolojisinin eşsiz ve benzersiz parmak izleri ile çalışmasıdır. Yani personel takibinde personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Tabi ki parmak okuma cihazı, personel takibinin yanı sıra aynı zamanda öğrenci takibi, yemekhane takibi, minibüs takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve üye takibi için de kullanılabilmektedir. Parmak okuma cihazında kayıt kapasitesi, her cihazda farklıdır. Ancak genel olarak kayıt kapasiteleri 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınız ya da takip edecek olduğunuz alandaki kişi sayısı her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkün olacaktır. Pek çok parmak okuma cihazı modelinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır. Bu sayede de parmak okuma cihazı kayıt kapasitesi de arttırılmaktadır. Parmak okuma cihazının en büyük özelliklerinden bir tanesi de sesli ve Türkçe olarak geri bildirim sunabilmesidir. Bu sayede çok daha kolay bir kullanım mümkün olacaktır.

PARMAK OKUMA CİHAZI PROGRAMLARI VE KİLİTLERİ

Personel takibi uzun yıllar boyunca çok farklı şekilde yapıldı. Önceleri kâğıt ile takip personeller, daha sonra kartlı sistemler ile takip edilmeye başlandı. Kartlı sistemlerde bir personelin diğer personel yerine kart okutarak giriş sağlayabiliyor olması, parmak izli sistemlerin doğmasına vesile oldu. Parmak okuma cihazı, parmak izinin eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahip oluşu ile personellerin birbirlerinin yerine giriş yapmasını engellemiştir. Bu sayede de işletme sahiplerinin gözdesi olmayı başarmıştır. Personel takip sistemleri ile daha sık kullanılan parmak okuma cihazı; aynı zamanda yemekhane, üye ve tuvalet takip sistemleri ile birlikte de kullanılabilir. Aşağıda parmak okuma cihazını uyumlu olarak kullanabileceğiniz programlarımız listelenmiştir.

Parmak okuma cihazı ile cam, ahşap, metal, demir ve benzeri yapıdaki kapılara tetik verebilirsiniz. Mekanik, elektrikli ve elektronik kilitler olarak çeşitlendirilen kilit sistemlerimiz ve parmak okuma cihazı kilit aparatlarımız aşağıdaki gibidir. Perkotek STRIKE parmak okuma cihazı kilitleri Türkiye dağıtıcısı olan firmamız, sektörünün öncüsü niteliğinde olup satış ve satış sonrası hizmetlerini aynı zamanda 16 ülkeye sunmaktadır.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak satışa sunmuş olduğumuz Magic Pass parmak okuma cihazı Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygun olarak tutulmuştur. Bunun yanı sıra cihaz ile birlikte kullanabileceğiniz tüm takip programları firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup aynı zamanda beraberinde kullanılacak olan Avax bariyer, Avax turnike ve Strike kilitlerin de marka dağıtıcısıyız. Yani parmak okuma cihazını tamamen bir sistem olarak kullanmak isterseniz, çok uyguna mal edebilirsiniz. Parmak okuma cihazında bulunan dahili batarya özelliği ile de elektrik kesilse bile 7/24 sorunsuz olarak kullanım sağlayabileceksiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler