perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK OKUMA CİHAZI

Parmak okuma cihazı sistemleri, ilerleyen teknoloji ile birlikte günümüzde oldukça geniş alanlarda sıklıkla personelleri takip edebilme amacıyla kullanılan sistemlerdir. Parmak izi sistemlerinde ki en büyük avantaj şüphesiz ki; kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutamamasıdır. Bunun sebebi, parmak izimizin hiç kimse de aynı olmamasıdır. “Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibiyim. Şöyle ki; parmak izi algoritması her bireyde farklıdır. Bu farklılık, sadece bireyden bireye değil, aynı zamanda her bireyin her parmağında farklılık göstermektedir. Bu da takip kısmında güvenliğin her zaman üst düzeyde olmasını sağlamaktadır. Parmak okuma cihazında parmak izinin kayıt kapasitesi, her cihazda farklılık göstermektedir. Genel olarak bu kapasite 1.000 ile 10.000 arasında değişmekle birlikte, bu aralıkta ihtiyaca uygun farklı cihaz kapasiteleri de bulunmaktadır. Parmak okuma cihazı en önemli özelliklerinden birisi de birden fazla cihazın tek bir program ile yönetilebilmesidir. Örneğin, personel devam kontrol programı ile birlikte takip yapmak için firmanızda birden fazla giriş olsa bile, tüm bu girişlerde parmak izi cihazı kullanabilirsiniz.

Parmak okuma cihazı; kamu kurum ve kuruluşlarında, işletmelerde, plazalarda, askeri alanlarda, hastanelerde, plazalarda vb. alanlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Tabi ki sıklıkla personel takip programı ile kullanılan bu sistemi Perkotek yazılımlarının tamamı ile de uyumlu olarak kullanabilmeniz mümkündür. Yemekhane takip programı, üye takip programı, öğrenci takip programı ve tuvalet takip programı da parmak okuma cihazı ile birlikte tercih edilebilmektedir. Bu cihazların fiyatları, Magic Pass parmak okuma cihazı Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur. Yani parmak izi cihazı satın almak isterseniz, öncelikle bize danışmanızı tavsiye ederiz. Üstelik parmak izi cihazı ile geçiş kontrolü sağlayabilmek için kullanılan Strike elektronik kapı kilidi sistemlerinin de Türkiye distribütörü konumunda olduğumuzdan dolayı, bu kilitlerin fiyatları da Perkotek’te oldukça uygundur.

Parmak izi cihazları ile sadece parmak izli değil, aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapabilmek de mümkündür. Bu yüzden parmak izi kayıt kapasitesi dolduğunda kartlar ve şifreler ile de geçiş yapmaya devam edebilirsiniz. Satışa sunmuş olduğumuz parmak izi okuyucuların birçoğu ile turnike, kapı ve bariyer açtırabilmek mümkündür. Parmak okuma cihazı ile kullanacağınız tüm cihazların Türkiye distribütörü olduğumuz için de genel olarak sistemin tamamı oldukça makul fiyatlardadır. Parmak izi cihazı kullanılmaya başlanmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi şüphesiz ki; çalışanların artışıdır. Artan çalışanlar, takip edilmeyi daha gerekli hale getirmiştir. Parmak izi cihazı kullanılan yerlerde göstermiştir ki; bu sistemler ile personellerin iş disiplini de artmaktadır. Bu sistemlerde bir cihaza bir kişinin birden fazla parmak izi tanımlaması da yapılabilmektedir. Böylece normalde geçiş yapılan parmak izinde kesik, çizik veya deforme olması gibi durumlarda, tanımlanan diğer parmaklar ile geçiş yapabilmek mümkündür. Bu da geçişlerin daha hızlı ve eksiksiz yapılmasına imkân tanımaktadır. Küçük çaplı veya büyük çaplı işletmelerde günümüzde oldukça revaçta olan parmak izi sistemleri, takip işlemlerini de hatasız bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

Parmak okuma cihazı, kişilerin parmak izini hızlı bir şekilde cihaza işlemektedir. Tabi ki bu özellik, parmak izi cihazının sensörü ile yapılmaktadır. Sensör ne kadar kaliteli ise ve geçişlerde o kadar hızlı olabilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde parmak izi cihazlarında sensörler kaliteli olarak üretilmiş olup, 0,1 saniye gibi çok kısa bir sürede geçişe imkân tanımaktadır. Hızlı geçişler sayesinde de geçiş yapılan alanın kapılarında kuyruk oluşması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Genel olarak bu cihazların kullanımları da oldukça basittir. Sesli ve Türkçe olarak geri bildirim vermeleri sayesinde, kullanımı daha kolay hale getirebilmiştir. Parmak okuma cihazı fiyatları hakkında geniş bilgi almak veya parmak okuma cihazı fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizleri telefon numaramızdan arayabilirsiniz. Biz, hemen şimdi arayarak geçişleri kontrol altına almanızı ve problemsiz şekilde takip işlemlerinizi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler