perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE İZMİR

Turnike İzmir sistemleri, İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde başarı ile devam etmektedir.

Turnike İzmir sistemlerimiz, kuruluşumuzdan bu yana başarılı bir şekilde satıştadır. Turnike İzmir sistemlerimizde kullanılmakta olan turnikelerimiz dört farklı modeli yer almaktadır. Bu modeller; boy turnikesi, bel turnikesi, engelli geçiş turnikesi ve hızlı geçiş turnikesidir. Bu turnikelerin kullanım alanları çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, holdingler, işletmeler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Turnike İzmir sistemleri turnikelerimiz, iki sene boyunca garantilidir. Ayrıca on sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Perkotek Teknoloji olarak Avax turnike İzmir sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için de fiyatları da oldukça uygundur.

Turnike İzmir sistemlerimizde kullanılmakta olan turnikelerin iki farklı seçenekte gövdesi bulunmaktadır. Gövdeleri paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanma çelik gövdeli olan turnike İzmir sistemleri dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan modeller ise iç ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan bu turnikelerimiz pek çok modeli de aynı zamanda personel devam kontrol sistemleri cihazları ile tetiklenebilmektedir.

Turnikelerimizin modellerinden bahsedelim. Boy turnike İzmir sistemleri, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, insan taşkınlıklarını engellemek amacıyla stadyum ve konser alanı gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu turnikelerin fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte genellikle pdks cihazlar ile birlikte kullanılmaktadır. Boy turnike İzmir sistemlerinde kullanılan turnikeleri uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edebilmek mümkündür. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer alır. Tek buton ile kontrolde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Bu turnikelerimiz, dört kollu ve üç kollu olarak farklı modellere sahiptir.

Bel turnike İzmir sistemleri de insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler, tripod turnike olarak da adlandırılmaktadır. Tripod turnike İzmir sistemleri; dekoratif, paslanmaz, duvar tipi, düşen kollu vb. olmak üzere farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Bu turnikelerimiz üç kolludur. Kollarını geçiş sırasında itme kuvveti ile geçiş yapılır. Yani aslında geçiş yapılırken bir engel mevcut olmaktadır. Parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Engelli geçiş turnike İzmir sistemleri ise engelli bireylerin rahatça geçiş yapması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler aynı zamanda serbest geçişlerin yapılması için de günümüzde çok sık olarak tercih edilmektedir. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup özellikle bel turnikeleri ve boy turnikeleri kullanılacak olan her alanda güvenle tercih edilebilecektir. Bu turnikelerin üzerine engelli bireyler için olduğunu belirten işaret koyabileceğiniz gibi geçiş yönünü belirten işaretler de koyabilirsiniz.

Hızlı geçiş turnike İzmir sistemleri de yoğun geçişlerin yapılacakları alanlarda kullanılacak olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda ve elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda kullanılabilmektedir. Hızlı geçiş turnike İzmir sistemleri o kadar şıktır ki; özellikle bu sayede işletmelerde çok kullanılmaktadır. Siz de turnike İzmir sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları