perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK OKUYUCU FİYAT

Parmak izi tanımlama sistemi nedir sorusu ile sıkça karşılaşmaktayız. Parmak izi tanıması, kişilerin parmakların ucunda bulunan bilginin parmak izi okuyucularda yer alan sensöre okutulması işlemine verilen isimdir. Parmak izi tanımlamasının bu sistemlerde önemi oldukça büyük olmaktadır. Alınacak olan verilerin hızlı, güvenli bir şekilde alınması ve bu şekilde kullanılması işletme sahiplerinin parmak iz sistemlerinde üzerinde durmuş oldukları çok da önemli bir konudur. Parmak okuyucu konusunda sektöründe lider konumda olan Perkotek Teknoloji, Magic Pass parmak okuyucuların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Bu nedenden ötürü de Magic Pass parmak okuyucu fiyat olarak en makul teklifler sadece ve sadece firmamız tarafından sunulmaktadır. Parmak izi, personel takip sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bir biyometrik tanıma sistemidir. Personel parmak izi teknolojisinin gelişmesi ile birlikte parmak izi okuyucular da gelişerek ilerleme göstermiştir. Özellikle kartlı sistemlerde kullanılacak olan kart maliyetini parmak izi cihazları ortadan kaldırdığı için bu cihazlar daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Üstelik kartlı geçiş kontrol terminallerine göre parmak izi okuyucuların daha güvenli olduğu da apaçık ortadadır.

Parmak okuyucu sistemler ile birlikte kullanılabilen yazılımlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en çok tercih edileni şüphesiz ki personel takip programıdır. Hangi program ile tercih edileceğine göre parmak okuyucu fiyat değişebilmektedir. Personel takip programı bir yana, öğrenci takip programı, üye takip programı, yemekhane takip programı da parmak okuyucular ile birlikte kullanılan programlardır. Bu programları kurmak ve kullanmak çok basittir. Güçlü ara yüze ve detaylı giriş ve çıkış şekillerine sahip olan parmak okuyucular, farklı kayıt hafızlarına sahip olmaktadırlar. Bu da özellikle personelleri takip ederken işinize oldukça fazla yarayacaktır. Çünkü her geçen gün gelişmekte olan firmalar, sürekli olarak personel artışı sağlar. Bu artışa ayak uydurmak için de cihazların kapasitelerinin de değişmesi gerekir. Tabi bu bir yana aynı zamanda bazı parmak okuyucu modellerinde parmak izinin yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmektedir. Bu cihazlarda kapasite arttırmak yerine, kartlı ya da şifreli yöntemlerden birini kullanmaya devam etmek de mümkün olabilir. Zaten genellikle bu cihazlarda parmak izi kayıt kapasiteleri 1.000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Yani kaç kişilik bir alanda tercih edecekseniz ona uygun bir çözüm bulabilirsiniz.

Parmak okuyucu sistemlerde kullanılan bir takım başka ürünler de bulunmaktadır. Yazılımların yanı sıra parmak okuyucu cihazlar ile turnike, kapı ve bariyerlere tetik verilebildiği için bu cihazlar da parmak izi okuyucular ile birlikte kullanılabilmektedir. Özellikle de turnike sistemleri parmak okuyucular ile çok sık tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedeni, bariyerlerin geçişleri kısıtlamasıdır. Parmak okuyucu cihazlar da geçişleri kontrol altına aldığından ötürü kısıtlama ve kontrolün bir arada olması her zaman için büyük bir avantajdır. Turnikelerde parmak okuyucuları çift taraflı olarak kullanabilmek mümkündür. Yani sadece giriş kısmında değil, çıkış kısmında da parmak izi okutulması isteğe bağlı olarak değişebilmektedir. Kapı açma sistemlerinde kullanılan parmak okuyucular ile de Strike kapı açma kilitlerini bir arada kullanmak gerekir. Şöyle ki; öncelikle parmak okuyucu kapının girişine monte edilmektedir. Kapının yapısına göre konulan kilitlere kullanılacak olan program ile parmak izi okuyucu üzerinden komut gönderilir. Bu komut sayesinde parmak izi okutulduğunda kapının açılması sağlanabilmektedir. İsterseniz kilit kullanmak yerine parmak izli kapı kolu ile de kapılarınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle korunaklı olması gereken ofis, depo gibi odalarda parmak izli kapı kolu kullanımı sürekli olarak artış göstermeye devam etmektedir. Parmak okuyucu fiyat bilgisi dediğimiz gibi kullanılacak olan yan elemanlar da göz önüne alındığında farklılık gösterebilir. Bu yüzden parmak okuyucu fiyat için bizimle irtibata geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları