perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK OKUYUCU KAPI KİLİDİ

Parmak okuyucu kapı kilidi, parmak izi ile geçişlerin kontrol altına alınması ve kontrollü yapılması için kullanılmakta olan bir sistemdir. Peki, parmak izi nedir? Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir özellik gösterir. Yani hiçbir insanın parmak izi, bir başka insanın parmak izi ile aynı değildir. Bu sayede de özellikle personel takibinde kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Parmak okuyucu kapı kilidi tabi ki sadece personel takibi için kullanılmaz. Personel takibinin yanı sıra aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi için de kullanılmaktadır. Yani aslında tüm takip sistemlerinde kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanım alanları arasında okullar, dershaneler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, hastaneler, plazalar, holdingler, spor merkezleri vb. bulunmaktadır.  Her geçen gün de çok daha farklı alanlarda kullanılmakta olan parmak okuyucu kapı kilidi, farklı kayıt kapasiteleri ile karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Parmak okuyucu kapı kilidinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kart ve şifre ile de geçiş olanağı bulunması sayesinde kayıt kapasiteleri de artış göstermektedir.

Parmak okuyucu kapı kilidi, Türkçe ve sesli olarak geri bildirim özelliğine sahiptir. Yani siz cihaza parmak izinizi okuttuğunuzda sesli ve Türkçe olarak teşekkür etmektedir. Aynı zamanda da zil çaldırma özelliği ile parmak okuyucu kapı kilidi, kişilerin toplu olarak hareket etmesine olanak tanır. Parmak okuyucu kapı kilidinde bulunan dahili batarya özelliği ile elektrik kesilmesi gibi durumlarda batarya devreye girerek cihazın kullanımına devam edilecektir. Aynı zamanda pek çok parmak okuyucu kapı kilidi modelinde kablosuz ağa bağlanma / Wi-Fi özelliği de mevcuttur. Otomatik olarak açma ve kapama yapan bu cihazlar, turnikelere – kapılara ve bariyerlere de tetik verebilmenizi sağlar. Kullanımları ve kurulumları parmak okuyucu kapı kilidinde oldukça kolaydır. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca cihazları kullanıma devam edebilecektir.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Pass parmak okuyucu kapı kilidi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sayede de parmak okuyucu kapı kilidini sizlere çok daha uygun fiyatlar ile sunabilmekteyiz. Beraberinde kapılara tetik vereceğiniz Strike kapı kilitleri veya kullanacağınız Avax turnikelerin de aynı zamanda dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü de parmak okuyucu kapı kilidi sistemini oldukça uygun fiyatlara mal edebileceksiniz.

Parmak okuyucu kapı kilidi sistemleri ile kapılara tetik vermek için kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz parmak okuyucu kapı kilidi kolunu tercih edebilirsiniz. Bu kol, standart bir kapı kolu gibi kapılara monte edilir. Çalışmasına standart bir pil ile devam etmesinden ötürü elektrik kesilmesi durumları parmak okuyucu kapı kilidi kolu için sorun teşkil etmeyecektir. Bir parmak okuyucu kapı kilidine bir kişinin on adet parmağı da tanımlanabilir. Çok daha fazlasını öğrenmek ve parmak okuyucu kapı kilidi fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz 0850 811 80 00 tuşlayarak bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler