perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL TİPİ ALARM SÖKÜCÜ

El tipi alarm sökücü, mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan etiketlerin, ürünlerin üzerinden çıkarılabilmesi için kullanılır. El tipi alarm sökücü, mekanik bir etiket sökücüdür. Akusto manyetik olan etiketlerin üzerine tutulduklarında, bu etiketlerin kolayca sökülebilmesini sağlamaktadır. El tipi alarm sökücü ile süper tag ve vst tag etiketleri kolayca sökebilirsiniz. El tipi alarm sökücü kullanabilmek için güvenlik kordonu öncelikle masaya sabitlenmektedir. Bu sayede el tipi alarm sökücünün de çalınmaya karşı korunması sağlanmaktadır. El tipi alarm sökücü, 350 gramlık bir ağırlığa sahip olup 106 mm x 75 x 186 mm ebatlarına sahiptir.

El tipi alarm sökücü kullanılacak olan mağaza ürün koruma antenlerinin iki farklı modeli yer almaktadır. Bu antenler; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Öncelikle akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Mono ya da TX + RX olarak çalışmasına devam edebilen bu antenler, Dexilon teknolojisine sahiptirler. Bu sayede çevredeki metal eşyalardan ya da elektronik gürültüden etkilenmezler. Bu antenlerin kullanım sırasında bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Sağ ve sol ayakların arasında yer alan mesafenin de montaj sırasında iyi ayarlanması gerekir. Çünkü bu mesafe, hangi etiketin kullanılacağına göre belirlenmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa, bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Ancak bu antenler ile kâğıt etiketler kullanılacaksa, bu anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmaktadır. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinin gövdeleri pleksiglass malzemeden üretildiği için yere düşseler bile asla sorun yaşanmayacaktır. Bu antenlerin ayrıca alarm ses seviyeleri ve hassasiyet ayarları da istenildiği gibi ayarlanabilmektedir.

Kullanılmakta olan bir diğer anten modeli olan rfid mağaza ürün koruma antenleri, 2 metrelik alanlara kadar okuma yapabilen antenlerdir. Bu antenler ile 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri ve mini mağaza ürün koruma etiketleri bir arada kullanılabilir. El tipi alarm sökücü ile bu antenler ile birlikte kullanılmakta olan etiketlerin sökülmesi de yapılabilir.

Eskiden mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce, mağazaların güvenliği sadece çalışanlarım dikkati ve güvenlik kameralarına emanetti. Güvenlik kameraları ile ürünleri sürekli olarak kontrol altında tutulması oldukça zordur. Bu yüzden de mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmaya başlandı. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu sistemlerin fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler