perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK OKUYUCU KİLİT

Parmak okuyucu kilit sistemlerde personel takibi, üye takibi, öğrenci takibi, minibüs takibi ve tuvalet takibi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. Fabrikalar, ofisler, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, alışveriş merkezleri gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Parmak okuyucu sistemlerde kullanıcı kayıt kapasitesi, cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda bazı parmak izi cihazlarında parmak izli geçişin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Böylece kullanıcı kayıt kapasitesi de artış göstermektedir. Parmak okuyucu kilit sistemlerinde kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verebilme özelliği bulunur. Turnikelere tetik verebilmek için parmak izi cihazlarının turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Bundan sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekmektedir. Parmak izlerinin kayıt edilmesinin ardından her kişi kolay ve hızlı bir biçimde geçiş yapabilir. Bir kişinin birden fazla parmak izi de kayıt edilebilmektedir. Bunun sayesinde normalde geçiş yapılan parmak izinde herhangi bir kesik ya da çizik olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilir. Bu da sorunsuz geçişlerin önünü açmaktadır. Parmak okuyucu kilit ile kapılara tetik verebilmek için kapılarda elektromanyetik, elektronik ya da elektrikli kilit de kullanılabilmektedir. Kapılara bu şekilde tetik verilerek açılması sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra parmak okuyucu kapı kilidi de tercih edilebilmektedir. Parmak okuyucu kilitlerde parmak okuyucu, elektronik kilit ve kapı kolu bir arada olmaktadır. Bu kollar, pil ile çalışmasını devam ettirir. Bir pil ile 1000 geçiş yapılabilmektedir. Son 100 geçişte ise cihaz uyarı vererek, pilin değiştirilmesi gerektiğinin bilgisi verilmektedir. Böylece geçişlerin devamlılığı sağlanabilecektir. Parmak izi kilitlerde parmak izi okutularak geçiş yapılmak istenirken bu cihazlarda aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Bunun dışında mekanik anahtar ile de geçiş yapılabilir. Ortalama olarak 300 ve isterseniz de 500 adet parmak izi, kart ya da şifre kayı bu cihazlara yapılabilir.

Parmak okuyucu kilit cihazlarda farklı modeller, kullanacak olduğunuz alanlara farklı dış görünümler sunmaktadır. Bu da kullanacak olduğunuz alanlara uyum sağlayarak dekorunuza ve farklı mimarilere renk katacaktır. Parmak okuyucu kilitlerde büyük özelliklerden bir tanesi de dokunmatik ekrana sahip olan modelleri bulunmasıdır. Dokunmatik ekranı, şifreli geçişleri bu şekilde yapabilmenizi sağlayacaktır.

Parmak okuyucu kilitlerde kullanılan parmak izi, her insanın yanı sıra her insanın her parmağında da farklı bir özelliğe bürünmektedir. Bununla birlikte de parmak izli tüm geçişler, her zaman çok daha güvenli olacaktır. Parmak okuyucu kilit cihazlarında batarya özelliği de bulunmaktadır. Batarya özelliği sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda, parmak okuyucu kilit cihazlarını kullanıma devam edebilmek mümkün olacaktır. Ayrıca parmak izi cihazlarında zil çaldırma özelliği de bulunur. Zil çaldırma özelliği ile mola ya da paydos saatlerinde zil çaldırılarak özellikle personellerin toplu olarak hareket etmesi sağlanabilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak okuyucu kilit sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebeple bu cihazların fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Yani parmak okuyucu kilit satın almadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları