perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK TANIMA SİSTEMİ FİYATI

Parmak tanıma sistemi fiyatı, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazı modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı da parmak tanıma sistemi fiyatı hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Kullanılacak olan parmak izi okuma cihazları modellerinin kayıt kapasitesine, geçiş şekillerine vb. Özelliklerine bakılarak, parmak tanıma sistemi fiyatı değişebilmektedir. Ancak firmamızda satışını yapmakta olduğumuz cihazların fiyatları genel olarak oldukça uygundur.

Parmak tanıma sistemi fiyatı uygunluğuna sahip cihazlarımız, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapmayı sağlayan cihazlardır. Bu cihazlara tanıtılacak olan parmak izi, hiçbir insanın parmağında aynı değildir. Bu sayede kişilerin birbirlerinin yerine parmak izlerini okutarak giriş ve çıkış yapması mümkün değildir. Zaten bu özellikleri sayesinde günümüzde bu cihazlar, çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle personellerin birbirleri yerine parmak izi tanıtma gibi bir durum söz konusu olmaması, parmak tanıma sistemi fiyatı uygunluğuna sahip olan bu cihazlarımız ile personel takibi yapabilmek için kullanılmaktadır. İşletmelerde personel takibi yapabilmek için kullanılan bu cihazlarımız, aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi yapabilmek için de kullanılabilir. Bu takip işlemlerinin yapılması için parmak tanıma sistemi fiyatı uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile birlikte uyumlu olan takip programlarının da kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan takip programlarının tamamı, firmamız yazılımcıları tarafından geliştirildiği için de ihtiyaca uygun olarak geliştirilebilmesi daima mümkündür.

Parmak tanıma sistemi fiyatı uygunluğuna sahip olan cihazlarımızda kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasite, her alanda kaç kişi takip edeceğinize göre uyumlu olarak kullanılmaktadır. Örneğin; bin kişilik işletmenizde parmak tanıma sistemi fiyatı uygunluğuna sahip olan parmak izi okuma cihazları ile personel takibi yapacaksanız, tercih edeceğiniz parmak izi cihazının en az bin kayıt kapasiteli olması gerekmekte olup daha yüksek bir kayıt kapasitesine sahip olması, kullanımı çok daha basitleştirir. Çünkü bu sayede bir cihaza bir kişinin on parmağını da kayıt etme imkânı doğmaktadır. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilir.

Parmak izi okuma cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik verebileceğiniz bu cihazlar ile kilitlerin uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin, tüm kapı yapılarında kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede parmak tanıma sistemi fiyatı uygunluğuna sahip cihazlarımız ile ahşap kapılara, demir kapılara, pvc kapılara, cam kapılara, pimapen kapılara ve kompozit kapılara güvenle tetik verebilirsiniz. Dilerseniz kilitler ile cihazları kullanmak yerine parmak izli kapı kolunu da tercih edebilirsiniz. Parmak tanıma sistemi fiyatı uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazlarımızın turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnike kolları iki yana açılarak geçiş yapılacaktır. Siz de parmak tanıma sistemi fiyatı teklifi için hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler