perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmakizi Sistemleri: Modern ve Güvenli Çözüm!

Parmakizi, parmakların uç kısmındaki kıvrımların meydana getirdiği izdir. Bu iz, her insanın kendi biyografisine uygun olarak eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahiptir. Parmak izlerinin eşsiz ve benzersiz oluşu, parmak izi cihazlarını meydana getirmiştir. Parmakizi cihazları genellikle personel takibi yapmak amacıyla kullanıyor olsa da sadece giriş ve çıkış kontrolü yapmak amacıyla da kullanılabilmektedir.

Parmakizi sistemleri; işletmelerde personel takibi yapmak amacıyla kullanıyorken, spor salonlarında üye takibi yapmak amacıyla kullanılabilir. Okullarda öğrenci takip sistemi, yemekhanelerde yemekhane takip sistemi olarak da parmak izi cihazlar kullanılabilmektedir. Bu cihazlara tanımlanmış olan parmak izleri, cihaza tanıtıldığında cihaz parmak izini hafızasına kaydeder ve istendiğinde parmak izi programına gönderir. Program parmak izinin tanımlı olduğunu tespit ederse geçişe izin verir. Eğer cihaza okutulan parmakizi tanımlı değilse, program geçişe izin vermeyecektir. Parmakizi cihazları, turnike, bariyer ve kapılara tetik verebilen, genellikle personel takibi yapmak amacıyla kullanılan cihazlardır. Parmakizi cihazlar farklı kapasitelere sahip olmaları sayesinde personel sayınız ne olursa olsun ihtiyacınızı karşılayacak bir çözüme sahiptir. Personellerinizin erken mi çıktığını yoksa geç mi geldiğini parmak izli cihazlar ile kolayca öğrenebileceksiniz. Parmakizi cihazlarımız, geniş ekranı ile kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Bazı modellerimizde yer alan zil çaldırma özelliği ile paydos saatlerinde veya molalarda zil çaldırılabilmektedir. Perkotek Magıc Pass parmakizi cihazlar Türkiye dağıtıcısıdır. Firmamız tarafından satışa sunulan Magıc Pass parmak izli cihazlarımız aşağıda listelenmiştir.  

PARMAKİZİ CİHAZI PROGRAMI

Parmakizi cihazlar, giriş ve çıkış kontrolü yapmak için parmak izi programına ihtiyaç duyarlar. Program sayesinde bu giriş ve çıkışlar kolayca raporlanabilmektedir. Program, otomatik olarak kullanıcısına bu raporları belirli saatlerde mail olarak iletebileceği gibi, giriş ve çıkışlara el ile müdahale yapılması durumunda da kullanıcısına bildirir. Program, yaptığı raporlamaları kişi ve genel baz olarak ayırt edebilmektedir. Parmakizi cihazı programı sayesinde ay sonları maaş hak edişlerini de daha kolay ve hatasız olarak yapabilirsiniz. Ayrıca parmak izli cihazlar ile birlikte yemekhane, tuvalet takibi de yapabilirsiniz. Parmakizi cihazı ile genellikle personel takip programları kullanılmaktadır. Personel takip programı, parmakizi cihazı ile birlikte kullanılarak personellerin takip edilmesi sağlanmaktadır. Personelleri takip etmek için öncelikle parmak izi cihazının giriş yapılacak olan alandaki turnikeler üzerine ya da duvara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçiş yapmasına izin verilecek olan personellerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Parmakizi personel takip programı ile personellerin işletmelere giriş ve çıkışları kontrol altına alınmakla birlikte ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir.

Parmakizi cihazı programı ve parmakizi cihazı hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi, bu cihazların fiyatlarıdır. Parmakizi cihazı fiyatı, Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmakizi cihazlarının Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur. Satın almak ya da parmakizi cihazı fiyatı teklifi almak için bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler