perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİYAT LİSTESİ

Turnike sistemleri, geçişleri kontrol altın almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde tercih edilmekte olan dört farklı turnike modeli bulunmaktadır. Bu turnikeler; bel turnikesi, engelli geçiş turnikesi, boy turnikesi ve hızlı geçiş turnikelerdir. Bu turnikelerin tamamının kullanım alanı farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, fabrikalarda, okullarda, alışveriş merkezlerinde, metro ve metrobüs istasyonlarında, yemekhanelerde, iş merkezlerinde, plazalarda, holdinglerde, spor salonlarında vb. benzer pek çok alanda kullanılabilmektedirler. Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Avax turnikelerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için turnike fiyat listesinde çok uygun fiyatlara rastlayacağınızım garantisini vermekteyiz.

Bel turnike sistemleri, insan beli boyunda oldukları için bu ismi almış olan turnikelerdir. Bu turnikeler günümüzde çok geniş alanlarda tercih edilmektedirler. Özellikle metro ve metrobüs istasyonlarından sıkça aşina olduğumuz bu turnikeler, farklı gövdelere sahip olabilirler. Paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri dış ortamlarda ve elektrostatik boyalı gövdeli olan modelleri ise iç ortamlarda güvenle kullanılmaktadır. Bu turnikeleri aynı zamanda yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte de kullanabilmeniz mümkündür. Bu sayede hem geçiş kısıtlaması hem de geçiş güvenliği aynı anda elde edilmiş olacaktır. Bel turnike fiyat listesi için firmamızın alanında oldukça uzman ve profesyonel satış danışmanları ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Uygun fiyat garantisi ile geçiş kontrolünü cebinize uygun fiyatlar ile satın alabileceksiniz.

Hızlı geçiş turnike sistemleri ise geçişlerin yoğun olduğu alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, estetik görünümleri sayesinde kullanıldıkları tüm alanlara farklı bir hava katmaktadır. Bu turnikelerde double ve single olmak üzere farklı modeller bulunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri dış ortamlarda kullanılabilirken, elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Özellikle işletmelerde çok sık olarak kullanılmaktadırlar. Hızlı geçiş turnike fiyat listesine baktığınızda bu turnikelerin aslında ne kadar uygun fiyatlar ile satışa sunulduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni dağıtıcı olmamızın yanı sıra, kontrolü tüm Türkiye üzerinde yaygın bir hale getirmektir.

Engelli geçiş turnike sistemleri, engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin üzerinde engelli bireyler için olduğunu belirten bir işaret bulunabileceği gibi aynı zamanda geçiş yönünü belirten işaretler de yer alabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda, paslanmaz çelik modelleri ise dış ortamlarda güvenle kullanılmaktadır. Aslında bel turnikesi ve boy turnikesi kullanılmakta olan her alanda kesinlikle kullanılması gerekmektedir. Bunun nedeni engelli bireylerin geçişlerinin de rahatça sağlanmasıdır. Perkotek A.Ş. olarak engelli turnike fiyat listesinde fiyatları, engelli bireylerinde daha çok düşünülerek bir farkındalık yaratmak amacıyla çok uygun tuttuk. İncelediğinizde gördüğünüz fiyatlara inanamayacaksınız!

Boy turnike sistemleri ise geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan bir diğer yöntemdir. Boy turnike sistemleri günümüzde genellikle stadyumlar, konser alanları, ceza evleri vb. alanlarda çokça tercih edilir. Bunun nedeni bu turnikeler sayesinde insan taşkınlıklarının engellenebilmesidir. Genelde taşkınlıklarda bu tip alanlarda görülmektedir. Boy turnike sistemlerinde kullanılan turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri vardır. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda tercih edilebilir. Boy turnike fiyat listesi için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Neden kontrolü aksatasınız ki? Satın almak için sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları