perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS CİHAZ FİYATI

Pdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Personel takip sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda personellerinizi takip etmek amacıyla kullanılır. Pdks cihaz fiyatı uygunluğıu ile takip; giriş ve çıkış saatlerini bilmeniz, bu saatlere göre ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları, izin günü, devamsızlık vb. gibi bilgilerin hesaplamalarını yapmanızı sağlamaktadır. Bunun için de personel takip yazılımının pdks cihaz ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı çok kolaydır. Personellerinizin giriş ve çıkış saatleri hakkında kolayca bilgi alabildiğiniz bu program, ay sonları maaş hesaplamalarını otomatik olarak yapmanızı sağlar. Böylece el ile yapılan tüm hatalardan da kurtulmuş olursunuz. Bir program ile birden fazla pdks cihazı birlikte kullanabilirsiniz. Yani işletmenizde giriş ve çıkış yapılacak olan kapı sayısının pek bir önemi yoktur. Üstelik cihazlardaki giriş ve çıkışlara personellerin el ile müdahale etmelerini de program üzerinden görebilir ve müdahale eden personeli de kolayca tespit edebilirsiniz. Programın otomatik olarak yedekleme özelliği sayesinde de personellerin tüm bilgileri kayıt edilebilmektedir. Böylece cihazda herhangi bir arıza oluşması durumunda yedekteki verilerden yararlanılabilmektedir. Aynı zamanda personellerin raporlanan tüm bilgileri istenilen mail adresine, belirlenen bir zaman diliminde iletilebilmektedir. Yani personellerinizin tüm raporlarını kolayca inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yüz tanıma pdks cihaz fiyatı ve bu cihazların özelliklerinden biraz bahsedelim. Bu cihaz, yüzleri yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde tarayarak kayıt etmektedir. Yüzün alın burun ve çene kısımlarının kullandığı yüz tanıma pdks cihaz fiyatı da Magic Face cihazları Türkiye dağıtıcısı olmamız sayesinde çok daha uygundur. Cihazların yüzde tarama yaptıkları bu kısım, her insanın yüzünde farklı bir özellik göstermektedir. Bu da bu cihazların çok daha kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Çünkü güvenliği de bu sayede çok daha üst düzeylere çıkmıştır. Yüz tanıma cihazlarının bu güvenilir özellikleri sayesinde her geçen gün de çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle cihazlarda bulunan zil çaldırma, Türkçe geri bildirim, dahili batarya gibi özellikler de cihazların tercih sebepleridir.

Parmak izi pdks cihaz fiyatı, firmamızdaki alanında uzman ve tecrübeli satış danışmanları tarafından oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Bu cihazlarda parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi, her insanın ve hatta her insanın her parmağında dahi farklı bir özellik göstermektedir. Bu sayede de takip edilen personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Böylece personel takibinde bir güven söz konusu olacaktır. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, kesin bir çözüm bulunabilmektedir. Bir parmak izi pdks cihazına kişinin on adet parmağının tanımlaması da yapılabilmektedir. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta herhangi bir kesik, çizik veya tahriş olma gibi bir durum söz konusu olduğunda da kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Kartlı pdks cihaz fiyatı da Strike kartlı cihazlar Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam eden bu cihazlar, geçiş kontrolü sağlamak adına da harika bir çözümdür. Personellerin birbirleri yerine kart okutarak geçiş yapmaları gibi bir durum söz konusu olduğu için günümüzde yüz tanıma ve parmak izi pdks cihazlarından daha az tercih edilmektedir. Tüm bu pdks cihaz fiyatı hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Perkotek Teknoloji ile personel takibi artık çok kolay!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler