perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ PERSONEL TAKİP PROGRAMI

Parmak izi personel takip sistemleri, personel takip etmek için kullanılmakta olan bir sistemdir. Parmak izi personel takip cihazları, personelleri takip etmek için çok geniş alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi cihazları, muhteşem parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmaktadır. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz hiçbir insanın parmağında aynı özelliğe sahip değildir. Bu sayede bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Genellikle parmak izi cihazlarının kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, personellerinizi takip etmenizi sağlayacak bir cihaz bulunmaktadır. Parmak izi personel takip programı da bu cihazlar ile birlikte kullanabileceğiniz bir programdır. Parmak izi personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Tercih edilecek olan parmak izi cihazı ile bağlantısı yapıldığında kolayca kullanıma devam edilebilir.

Parmak izi personel takip programı, personellerinizin giriş ve çıkışlarını kontrol etmenizi sağlamaktadır. Programın otomatik olarak yedekleme özelliği sayesinde tüm bilgiler de yedeklenebilmektedir. Bu sayede herhangi ir problem yaşandığında kayıtlı olan yedeklerden tüm verilerin geri döndürülmesi sağlanmaktadır. Parmak izi personel takip programı, vereceği tüm raporların hem kişi hem de genel bazda verilmesine imkân tanımaktadır. Kişi bazında verilen raporlarda söz konusu olan personellerin ne zaman giriş ve çıkış yaptığını, hangi vardiyada çalıştığını ve ne kadar prim kazandıklarını vb. hesaplayabilirsiniz. Parmak izi personel takip programını kullanmak da oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen he son kullanıcı kolayca programı kullanabilir.

Parmak izi personel takip programı, personellerin bordrolarını da görebileceğiniz bir raporlamaya sahiptir. Personellerin geç kalma ve erken çıkma gibi bilgilerine bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplaması da yapılır. Aynı zamanda devamsızlık, prim vb. hesaplamalar da yapılabilmesi mümkündür.  Böylece personellerin tüm hesaplamaları kolayca yapılarak her zaman en iyi sonucu elde etmeniz sağlanacaktır.

Parmak izi personel takip programı tarafından oluşturulan raporlardaki sayfa yapısı değiştirilebilmektedir. Birden fazla parmak izi cihazını kontrol etmek için bir adet programın kullanılması da yeterli olacaktır. Parmak izi personel takip programı internete bağlı bir bilgisayara bağlandığında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda beş dakika içerisinde çağrı merkezi çalışlarımızdan uzaktan erişim ile destek alabilirsiniz. Personellerin maaşları eğer normalden elden veriliyorsa, parmak izi personel takip programı sayesinde otomatik olarak maaş hesaplaması yapılabildiği için herhangi bir sorun da yaşanmayacaktır.

Parmak izi personel takip programı ile birlikte kullanacağınız parmak izi cihazlarında farklı pek çok model vardır. Genellikle bu modellerin çoğu Türkçe ve sesli olarak geri bildirim vermenizi sağlar. Ayrıca cihazların dahili bataryaları sayesinde de elektrik kesilmesi gibi durumlarda bile cihazları kullanıma devam edebilirsiniz. Zil çaldırma özelliği bulunan parmak izi cihazları da paydos ve mola saatlerinde personellerin toplu olarak hareket etmesini sağlar. Parmak izi personel takip programı hakkında çok daha fazla bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler