perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Parmak İzi Okuyucu Fiyatları: Güvenli ve Kolay Erişim!

Personel parmak izi okuyucu fiyatları, parmak izi cihazı modeline göre değişir. Beraberinde eğer kapılara veya turnikelere tetik verecekseniz de bu turnikeler ile birlikte kullanılacak olan turnike ve kilit gibi ek ürünlere göre personel parmak izi okuyucu fiyatları değişebilir. Sistemin ne kadara mal olacağını bilmek için öncelikle kullanılacak olan modellere karar verilmesi gerekmektedir. Personel parmak izi okuyucu fiyatları uygunluğu kullanılacak parmak izi okuma cihazları ile personellerin takip edilmesi için personel takip programının kullanılması gerekmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu programın kullanımı çok basittir. Parmak izi okuma cihazlarından aldığı tüm bilgiyi raporlamalar halinde gösterir. Perkotek personel takip programı ile personellerin kaçta geldiğini, kaçta çıktığını, geç kalan personelleri ve erken çıkan personelleri görebilirsiniz. Aynı zamanda personellerin avans, izin, devamsızlık ve maaş hesaplamalarını da program üzerinden yönetebilirsiniz. Perkotek personel takip programının otomatik olarak mail gönderme özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde istenilen tüm raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilir. Aynı zamanda verileri de otomatik olarak yedekleyebilmektedir. Yani eğer yanlışlıkla personelleri silerseniz, yedeklerden geri dönüş yapılabilecektir. Programda kullanıcı adı ve parola değişebilmektedir. Personelleri takip etmek için kullanılacak olan bir diğer yazılım ise yeni ürünümüz olan web pdks yazılımıdır. Bu yazılım, personelleri online olarak takip etmenizi sağlar. Yani evinizde, iş yerinizde ya da seyahat halinde olsanız bile tarayıcılar üzerinden personelleri takip edebilirsiniz. Web pdks yazılımı, cloud tabanlıdır. Beraberinde kullanılacak olan personel parmak izi okuyucu fiyatları uygunluğuna sahip cihazların da cloud tabanlı olması gerekmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan turnikelerde bu özellik bulunmaktadır.

Personel parmak izi okuyucu fiyatları uygunluğuna sahip olan parmak izi okuma cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapmanızı sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için öncelikle personellerin parmak izinin tanıtılması gerekmektedir. Benzersiz ve eşsiz oluşu sayesinde, personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da personellerin takibinde güvenin sağlandığının bir ispatıdır. Pek çok parmak izi okuma cihazı, bin ile on bin kişilik bir kayıt kapasitesine sahiptir. Yani personelleri takip edecek olduğunuz alandaki kişilerin aslında bir önemi yoktur. Ona uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkün olacaktır. Personel parmak izi okuyucu fiyatları uygunluğuna saihp bu cihazlarımızın birçok modelinde kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabildiği için zaten cihazların kayıt kapasiteleri de artış göstermektedir. Üstelik parmak izi okuma cihazları ile turnikelere kapılara ve bariyerlere tetik verilmektedir. Böylece personellerin takibi sağlanırken ayrıca geçiş kontrolü de sağlanmaktadır. Personel parmak izi okuyucu fiyatları teklifi yapmak için tek yapmanız gereken hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler