perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS Kayseri: Modern ve Güvenli Çözüm!

Pdks Kayseri cihazlarımız; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır. Yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte günümüzde kullanılan cihazların hepsi farklı özelliklere sahiptir. Özellikle yüz tanıma Pdks Kayseri cihazları ile parmak izi Pdks Kayseri cihazları, personelleri takip edebilmek için oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Tabi ki kartlı Pdks Kayseri cihazları da bu cihazlardan sonra personelleri takip için tercih edilmektedir.

Pdks Kayseri cihazlarımız Kayseri’nin; Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, İncesu, Pınarbaşı, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Akkışla, Felahiye ve Özvatan ilçelerinde %100 güvenle devam etmektedir. Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bu yana tüm bu ilçelerde Pdks Kayseri cihazları satışımız güvenle devam etmektedir. Sadece satış değil, satış sonrası hizmet ile de hizmet ile de büyük destek alabilirsiniz.

Pdks Kayseri cihazlarımız ile personelleri takip etmek için cihazları öncelikle personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte etmeniz gerekmektedir. Bu alanlarda bulunan kapılara ve turnikelere de tetik verebilirsiniz. Pdks Kayseri cihazları ile kapılara tetik verebilmek için öncelikle bu cihazlar ile kilitlerin birlikte kullanılması gerekmektedir. Eğer kilitleri cihazlar ile birlikte kullanmak istemiyorsanız, kapı kolu şeklinde olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Kapı kolu şeklinde olan cihazların yüz tanımalı, parmak izli ve kartlı geçiş imkânı tanıyan modelleri bulunmaktadır. Kilitler ile butonları da bir arada kullandığınızda yerinizden kalkmadan kapıları da açtırabilmeniz mümkündür.

Pdks Kayseri cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Pek çok cihazımız ile de turnikelere tetik vermek mümkün olmaktadır. Turnike üzerine monte edilen cihaza tanıtma yapıldıktan sonra geçiş için kişinin cihaza yüz, parmak izi ya da kart okutması yeterli olacaktır. Turnike kolları açılarak kişinin geçiş yapmasına izin verecektir. Pdks Kayseri cihazlarının turnikelere ve kapılara tetik vermek için pdks programı ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanabilmektedir. Otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde cihazlardan elde edilen tüm bilgiler raporlar şeklinde doğrudan istenilen mail adresine gönderilebilmektedir. Bu program ile cihazlara eğer personeller el ile müdahale ederlerse, bunları da program üzerinde kırmızı işaretli olarak görebilirsiniz. Pdks Kayseri programı ile personellerin giriş ve çıkışlarına bakılarak ay sonları da otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir. Maaş hesabının yanı sıra devamsızlık, izin günü vb. hesaplamalar da yapılabilmektedir.

Pdks Kayseri cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani takip gerçekleştirmek istediğiniz alandaki personel sayısı ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulabilmek daima mümkün olacaktır. Pek çok cihazda da geçiş şekli her cihaza göre değişiklik göstermektedir.

Pdks Kayseri cihazları ile personelleri takip etmek için daha fazla zaman kaybetmeyin. Pdks Kayseri cihazları ile işletmenizde çalışmakta olan tüm personeller daima kontrol altında olacak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler