perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS Okuyucusu Fiyatı: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Pdks, personel devam kontrol sisteminin kısaltmasıdır. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu pdks okuyucularından hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihine kalmış olmakla birlikte tabi ki tercih edeceğiniz cihazların öncelikle ihtiyacınızı da karşılaması gerekmektedir. Bunun için öncelikle alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Satış danışmanlarımız ihtiyaca en uygun çözümü size sunacaktır. Pdks okuyucusu fiyatı, kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. 

Pdks okuyucularda en çok kullanılmakta olan model, şüphesiz ki yüz tanıma cihazlarıdır. Bunun sebebi kişilerin farklı olan yüz özelliklerinin tanımlanarak geçiş yapılmasıdır. Yüz tanıma cihazları; alın, burun ve çene kısımlarındaki algoritmayı kullanarak tanıma ve tanımlama işlemi yapmanızı sağlar. Bu işlem sayesinde yüz okuması yapılarak kolayca geçiş yapılır. Bu cihazlarda kullanılan yüz algoritması her insanda farklı olduğundan dolayı da özellikle personel takibinde kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün değildir. Bu da oldukça güvenilir bir takip yapabilmenizi sağlamaktadır. Kullanımı da oldukça basittir. Cihazın öncelikle personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Tabi ki bu alanda yer alan kapılara veya turnikelere tetik vermek için de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yüz tanıma pdks okuyucusu ile bariyer tetiği de verilebilmektedir. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Face yüz tanıma pdks okuyucusu fiyatı, Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Pek çok modelinde aynı anda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır.

Parmak izi pdks okuyucusu ise geçişleri kontrol altına almanın bir diğer yoludur. Aynı zamanda personel takip, üye takip, öğrenci takip, yemekhane takip, minibüs takip programları ile birlikte de kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu cihazlar, günümüzde aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş olanaklarına da sahiptir. Bu geçiş şekilleri sayesinde de cihazların kayıt kapasiteleri artış göstermektedir. Bu cihazlar, parmak izi tanıma teknolojisini kullanırlar. Parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir özellik göstermesinden dolayı da özellikle personel takibinde personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede de takiplerde güvenlik üst düzeyde olacaktır. Genel olarak kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik gösteren parmak izi pdks okuyucusu fiyatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kartlı pdks okuyucusu da kart tanıma mantığı ile çalışmasını sürdürür. Bu cihaza kart tanıtmak için kartların 5 ile 10 santimetre mesafeden okutulması gerekmektedir. Bu mesafeden cihaz kartı görüp tanıyabilecektir. Cihazlardaki kayıt hafızası her cihazda farklılık göstermektedir. Bu sayede de geçiş yapacak olan kişilerin sayısının bir önemi kalmayacaktır. Kullanımı da çok basittir. Kapılara, bariyerlere ve turnikelere kart tanıma pdks okuyucusu ile tetik verilebilmektedir. Bu da geçiş güvenliğinin yanı sıra aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da elde edebilmenize imkân tanımaktadır. Üstelik kartlı pdks okuyucusu fiyatı, Strike cihazların Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Tüm bu cihazlar ve personel takip programı hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler