perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS PROGRAMI

Pdks programı, personel takibi yapmak amacıyla kullanılan bir programdır. Bu program, Perkotek yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Pdks programının kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanım sağlayabilecektir. Programın yetkilendirme özelliği sayesinde bir gruba ya da birden fazla kullanıcıya da yetki verebilmek mümkündür. Programda otomatik olarak da veri transferi özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde raporlara bilgiler otomatik olarak aktarılmaktadır. Sürekli olarak yapılan görsel değişiklikler ile program, hep daha kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca veri kurtarma özelliği sayesinde de yanlışlıkla silinmiş olan tüm personeller geri alınabilmektedir. Ayrıca personellerin sürekli olarak değiştirilmiş olan tüm maaşlarının geriye dönük olarak da raporlamaları alınabilmektedir. Diyelim ki personeller girişlere ve çıkışlara el ile müdahale ettiler. O zaman ne olacak? O zaman da personel takip programının raporlamalarında müdahale eden personellerin kim olduğunu görüntüleyebileceksiniz.

Raporlardaki sayfa yapısını değiştirebilme özellikleri sayesinde istenilen yazı ve fontlarda raporları alabilirsiniz. Gruplandırma özelliği sayesinde de personel bölümlerine özel olarak raporlar alabilmeniz mümkündür. Firmanızda birden fazla cihaz kullanıyor olmanız da hiç önemli değildir. Tek bir program üzerinden tüm cihazlardan kayıt alabilirsiniz. Kişi bazındaki raporlamalarda, erken çıkma ve geç gelme gibi eksik çalışmalarında genel toplam sürelerini görebilmek mümkündür.

Genel bazda ve kişi bazındaki raporlamalarda durum hanesinde tatil, izin, devamsızlık vb. ayrıntıları da görebilmeniz mümkündür. Programı internete bağlı olan bir bilgisayara kurduğunuzda da herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda beş dakika içerisinde call center ekibimiz ile irtibata geçerek anında destek alabilirsiniz.

Esnek raporlama sistemi ile programın içindeki standart raporları da alabilirsiniz. Pdks programı, personel devam kontrol sistemleri programının açılımıdır. Aynı zamanda personel takip programı olarak da adlandırılan bu program, tüm pdks programı cihazları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Personel takip programı ile ay sonları personellerin maaşlarını otomatik olarak hesaplayabileceğinizi biliyor muydunuz? Ay sonları, personellerinizin geliş ve gidiş saatlerine bakarak maaşlarını otomatik olarak düzenleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra pdks programı ile izin, avans ve prim gibi hesaplamalar da yapabilirsiniz.

Pdks programı ile parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemlerini birlikte kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kartlı geçiş kontrol cihazlarını da uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Programın yetkilendirme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede bir arıza oluştuğunda daha önce alınmış yedeklerden veri kaybını önleyerek geri yüklemeler yapabilirsiniz. Hızlı oluşu ve yapılan görsel değişiklikler sayesinde kullanımı oldukça kolaylaşan pdks programı, personeller eğer giriş ve çıkışlara el ile müdahale yaparlarsa bunu da görebilmenize olanak sunmaktadır. Pdks programının gruplandırma özelliği sayesinde personellerinizi çalıştıkları bölümlere göre ayırarak raporlamalarını bu şekilde temin edebilirsiniz. Raporlarda sayfa yapısı da değiştirilebildiği için raporun yazı fontunu ve boyutunu da değiştirebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler