perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS SİSTEMİ 

PDKS’nin kısaltması, “Personel Devam Kontrol Sistemi” anlamına gelmektedir. Fabrikalarda, işletmelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, plazalarda, alışveriş merkezlerinde vb. yerlerde kullanılabilen pdks, personellerin fazla mesai, normal mesai, eksik çalışma, gibi puantaj parametrelerini hesaplayan sistemlere PDKS sistemi adını vermekteyiz. Pdks sisteminin ana elemanlarından en önemli personel devam kontrol sistemi yazılımı ya da personel takip programı olarak da bilinen yazılımdır. Geçişe imkân tanıyan personel takip sistemi cihazları ise bu sistemlerde kullanılan en kaliteli cihazlardır. Pdks sisteminin kurulumunun basit olmasının yanı sıra aynı zamanda hızlıca personel bilgilerine ulaşmakta mümkündür. Perkotek ailesi olarak satış yapmakta olduğumuz 3 farklı tipte pdks sistemi bulunmaktadır. Yüz tanıma sistemi, parmak izi okuyucu sistemler ve kartlı personel takip sistemleri…

Yüz tanıma sistemleri, şüphesiz ki personel takibi yapmak için kullanılan en güvenilir sistemlerdir. Bunun nedeni yüz tanıma terminallerinde yüz okuma teknolojisinin kullanılmasıdır. Yüz tanıma teknolojisi, kişilerin yüzlerinde yer alan belli başlı bölgeleri okuyarak çalışmasına devam etmektedir. Bu bölgeler, her insanın yüzünde farklı bir algoritmaya sahip olduğundan dolayı da hiçbir personelin bir başka personel yerine yüz okutması mümkün değildir. Bu da oldukça güvenilir bir çözüm olmasını sağlamıştır. Firmamız Magic Face yüz tanıma pdks sistemi Türkiye dağıtıcısı olduğundan dolayı da fiyatlar da bizde oldukça uygundur. Ayrıca yüz tanıma cihazı ile personel takibi yapmak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Cihazların birbirinden farklı modelleri bulunur ve bu modellerin kullanıcı kayıt kapasiteleri her cihazda değişiklik gösterir. Yani personel sayınıza uygun bir pdks sistemi cihazı bulmak mümkündür. Tasarım olarak da birbirlerinden farklı oldukları için kullanılan alanlarda farklı görüntüler elde edilmektedir.

Parmak izi okuyucular da tıpkı yüz tanıma sistemleri gibi oldukça güvenli olan sistemlerdir. Bu sistemler de personel takibinde günümüzde oldukça sık tercih edilmekte. Parmak izinin her bireyde farklı bir algoritmaya sahip oluşu ve hatta her bireyin her parmağında farklı oluşu parmak izli pdks sistemine duyulan güveni de arttırarak kullanılacak olan alanları arttırmıştır. Peki, parmak izi okuyucuların kullanımı kolay mıdır? Parmak izi cihazlarının kullanımları oldukça basittir. Personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara yerleştirilmeleri gerekmektedir. Tabi ki öncelikle personellerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekmektedir. Kayıt işleminden sonra parmak izini okutan her personel kolayca giriş yapacaktır. Parmak izi her kullanıcıya özel olduğu için de bir personelin yerine herhangi bir personel parmak izi okutması yapamayacaktır. Yani parmak izi pdks sistemi güvenliği %100’dür.

Kartlı pdks sistemi ise tıpkı yüz tanıma ve parmak izi okuyucu cihazları gibi personellerin giriş ve çıkış alanlarına yerleştirilerek kart okutma sayesinde geçiş yapılabilmesini sağlayan cihazlardır. Pdks sistemi atası olarak da bilinen kartlı sistemler, günümüzde personel takibinden daha çok geçiş kontrol sistemlerinde daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni bu cihazlarda bir personelin bir başka personel yerine kart okutabilme olasılığının bulunmasıdır. Bu olasılık, personel takibinde %100 doğru sonuçlar elde edememenize neden olabilmektedir. Kartlı pdks sisteminin eğer personel takibi yapmak için kullanacaksanız, kullanılacak olan kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Kartların üzerine isim, soy isim, firma adı, firma logosu, çalışılan departman bilgileri yazılabilmektedir. Bunu kart yazıcı (card printer) kullanarak, dışarıya ekstra kart maliyeti ödemeden yapabilmek mümkündür. Bunun için firmamızdan kart yazıcı siparişi verebilirsiniz. Kart yazıcıların kullanımları o kadar basittir ki; normal bir kart yazıcı gibi kullanabilirsiniz. Perkotek pdks sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz info@perkotek.com adresinden mail atarsanız, biz sizi ararız. Pdks sistemi kullanarak kontrollü ve güvenli personel takibi yapmak için zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler