perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS SİSTEMLERİ

Pdks sistemleri, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Personel devam kontrol sistemi, günümüzde personel takibinde oldukça sık tercih edilmektedir. Bu sistemlerin giderek yaygınlaşmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi, güvenliktir. Güvenli geçişler sağlamak ve personelleri kısa yoldan takip ederek, el ile takipteki bütün hataların da ortadan kaldırılması bu sistemlerin günümüzde sık tercih edilebilir olmasını sağlamıştır. Pdks sistemleri olarak tercih edilen 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Magic Face yüz tanıma sistemi, Magic Pass parmak izi sistemi ve Strike kartlı geçiş kontrol sistemi...

Yüz tanıma geçiş kontrol sistemi, yüz tanıma teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Cihazın kullanımı çok kolay olup personellerin giriş ve çıkışlarını kolayca takip etmek amacıyla kullanılmaktadır. Farklı pek çok modele sahip olan yüz tanıma sisteminde, personel sayınızın ne olduğunun pek bir önemi yoktur. Çünkü personel sayınıza uygun farklı modeller bulunmaktadır. Yüksek çözünürlüğe sahip olan kamerası sayesinde kişilerin yüzünü hızlı bir şekilde okuyabilmektedir. Ayrıca yüz tanıma cihazları ile aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş de yapabilmek mümkündür. Yani yüz tanıma kapasitesi dolduğunda dahi kullanıcı kaydı yapabilmek mümkündür. Güvenlik açısından da oldukça yüksek seviyelere sahip olan bu cihaz sayesinde hiçbir personel bir başka personel yerine geçiş yapamaz. Bu yüzden de daha sık tercih edilmektedir. Plaza, işletme, kamu kurum ve kuruluşları, fabrika gibi pek çok alanda kullanılabilen yüz tanıma cihazları ile turnikebariyer ve kapılara da tetik verilebilmektedir.

Parmak izi pdks sistemleri cihazları da tıpkı yüz tanıma cihazları gibi oldukça güvenlidir. Bu cihazlar, parmakların ucunda yer alan parmak izi ile çalışırlar. Bu iz, insanın doğumundan ölümüne dek aynıdır ve hiçbir insanın parmak izi bir başkasının parmak iziyle aynı değildir. Bu nedenden dolayı da güvenliği oldukça yüksektir. Şöyledir ki; kişilerin her parmağındaki parmak izi bir diğeriyle aynı değildir. Bu da geçiş için ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasitesi de cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, size uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Parmak izli pdks sistemleri ile personel takibi yapabilmek için öncelikle cihazın personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara konulması gerekmektedir. Daha sonra parmak izi tanımlaması yapılmalıdır ve böylece parmak izi tanımlı olanlar kişiler bu şekilde geçiş yapabilirler.

Kartlı geçiş pdks sistemlerinden bahsedelim. Bu cihazlar, kart teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Proximity ve mifare kartları okuyan bu cihazlar, cihazın modeline göre bu tercihi yapabilmektedir. Kart kayıt kapasitesi cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Üstelik kartlı geçiş kontrol cihazında kullanılacak olan kartları aynı zamanda personel tanıtım olarak da kullanabilmek mümkündür. Kartların üzerine personel isim soy isim bilgisi, firma ismi, firma logosu gibi bilgiler basılabilmektedir. Her açıdan oldukça kullanışlı olan kartlı geçiş cihazların fiyatları da oldukça uygundur. Satın almak için veya pdks sistemleri hakkında detaylı bilgi için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları