perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRİKLİ KİLİTLER

Elektrikli kilitler; ahşap kapılarda, tahta kapılarda, Amerikan kapılarda, pimapan kapılarda, pvc kapılarda ve kompozit kapılarda kullanılarak, kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrol altına alınmasını sağlamakta olan kilitlerdir. Elektrikli kilitlerin kullanımı oldukça basittir. Kapılara monte edilirler. Bu montaj işlemi, firmamız teknik destek ekibi tarafından çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Elektrikli kilitler, geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmekte olan kilitlerdir. Yani yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile elektrikli kilitlere tetik verilebilir. Zaten elektrikli kilitler ile tüm geçiş kontrol cihazlarının uyumlu olarak kullanılabilmesi, elektrikli kilitlerin kullanım alanlarını da arttırmıştır. Geçiş kontrol cihazları ile kullanılabilir olan elektrikli kilitler, butonlar ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Günümüzde elektrikli kilitler özellikle butonlar ile kontrol edilmektedir. Buton kontrolü sayesinde ofislerinizde yerinizden kalmadan kapılarınızı açabilirsiniz. Elektrikli kilitlerin kullanılabilmesi için elektrikli kilit karşılıkları kullanılacak olan kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi gerekmektedir. Strike elektrikli kilitler modellerimizde bu dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuzca ve güvenle kullanılabilmektedir. Elektrikli kilitler modellerinde iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Enerji varken kilitli yahut enerji varken kapalı olabilirler. Bu kilitlerimizde tutuş gücü ile modeline göre değişir. Elektrikli kilitler tutuş gücü, beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir.

Elektrikli kilitler dışında, cam kapılarda kullanılabilir olan farklı kilitlerimiz bulunmaktadır. Bunlar; manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleridir. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri kullanılacak olan kapılarda, kapıların hareketli olan kısımlarına ise manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri aparatlarının takılması gerekmektedir. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerine elektrik verildiğinde, bu aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışacaklardır. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerinin aparatlarına yapışması durumunda, kapıyı kırsanız bile yüksek tutuş gücü sayesinde manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri asla kapıyı bırakmayacaktır. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerinde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişmektedir. Yani tüm kapı ağırlıklarınıza uygun olan manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri bulabilmek daima mümkün olacaktır. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri ile birlikte kullanılabilecek olan aparatların da farklı modelleri bulunmaktadır. L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı bunlardandır. Kapıya uygun olan modelinin seçilmesi gerekmektedir. Elektrikli kilitler dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli ise selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmaktadırlar. Bu kilitlerde ise tutuş gücü sekiz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişir. Siz de elektrikli kilitler fiyat teklifi ya da kilitler hakkında çok daha fazlası için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler