perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Pdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Personel devam kontrol sistemleri denilince akla ilk olarak yüz tanıma terminalleri gelmektedir. Bunun sebebi bu cihazların oldukça güvenilir olmasıdır. Yüz tanıma terminalleri, kişinin yüz algoritmasına bakarak tarama yapmaktadır. Bu algoritma her insanda yaradılışından ötürü farklıdır. Yüz tanıma işlemi kişinin alın, burun ve çene arasındaki algoritmaya bakılarak yapılmaktadır. Bu algoritma her insanda farklılık gösterir. Bu sebepten ötürü de yüz tanıma cihazları oldukça güvenlidir. Personel takibi denilince akla ilk olarak bu sistemlerin gelmesinin nedeni de yüz tanıma cihazları ile herhangi bir personelin, bir başka personel yerine geçiş yapamamasından kaynaklanmaktadır. Bu cihazları kullanabilmek için öncelikle geçiş yapılacak olan alandaki turnikelerin üzerine ya da duvara monte edilmeleri gerekir. Daha sonra geçiş yapmasına izin verilecek olan personellerin yüz tanıması yapılması gerekmektedir. Bu cihazlar, Ip tabanlıdırlar. En yakın switch’e bağlanılırlar. Geçişine izin verilecek olan personeller pdks yüz tanıma cihazının kamerasına baktıklarında kolayca geçiş yapabilirler. Her tanıtılmış olan yüz için farklı bir ID numarası belirlenmektedir. Bu Id numaraları kişiye özeldir. Kişinin özlük bilgileri, nitelikleri vs. özelliklerini barındırmaktadır. Yüz tanıma pdks cihazlarının kayıt kapasitesi cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Bu farklılık sayesinde personel sayınız ne olursa olsun, size ideal bir çözüm sunulabilecektir. Kayıt kapasitesine, geçiş şekillerine vs. özelliklere göre yüz tanıma pdks fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Parmak izi pdks cihazları da yüz tanıma sistemlerinden sonra en çok tercih edilen cihazlardır. Bu cihazlar, kusursuz ve eşi, benzeri olmayan parmak izi teknoloji ile çalışmaktadır. Parmak izi teknolojisinin en büyük avantajı da personeller birbirleri yerine parmak izi okutamadığından ötürü birbirlerinin yerine de geçiş yapamamalarıdır. Parmak izi, her insanda farklılık göstermesinin yanı sıra her insanın her parmağında da farklıdır. Bu farklılık da güvenli geçişlerin kapısını aralamaktadır. Parmak izi cihazlarının bir diğer özelliği de aynı cihaz ile parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapılabilmesine olanak tanımasıdır. Parmak izi kayıt kapasitesi dolduğunda, kartlı ya da şifreli geçiş seçeneklerinden bir tanesini kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Parmak izli geçiş pdks fiyatları da kullanılacak olan cihazın modeline göre değişmektedir.

Kartlı pdks cihazları da diğer tüm cihazlar gibi personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara konumlandırılmalıdırlar. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için kart tanımlaması yapmak gerekmektedir. Yapılacak olan kart tanımlamasında mifare ya da proximity kart kullanılmalıdır. Bu kartların hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın özelliklerine göre değişmektedir. Kartlı cihazlarda şifre ile geçiş yapma özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda turnike, kapı ve bariyer tetiklemek için de harika seçeneklerdir. Kartlı pdks fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. 

Pdks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik personel takip programı da firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için sistem ile beraberinde oldukça uygun fiyat ile gelmektedir. Satın almak için daha fazla zaman harcamadan bizimle irtibata geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler