perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL MAAŞ HESAPLAMA

Personel devam kontrol maaş hesaplama programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu programı kullanmak oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanabilir. Programdaki kullanıcıların isimleri ve parolalarını daima değiştirebilirsiniz. Personel devam kontrol maaş hesaplama programında birden fazla kullanıcıya ve gruba da yetki verilebilmesi mümkündür. Üstelik bu programda otomatik olarak yedekleme özelliği de yer almaktadır. Bu sayede kullanılan cihazda herhangi bir arıza oluşması durumunda yedekler kullanılarak, veri kayıpları engellenebilmektedir. Personel devam kontrol maaş hesaplama programı, içerisindeki yer alan verileri otomatik olarak transfer edebilmektedir. Ayrıca verilen istenilen zaman diliminde alınabilir ve istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Bu programda yapılan tüm görsel değişiklikler sayesinde kullanım kolaylığı ve hızlı erişim imkânı da bulunmaktadır. Bu programda veri kurtarma özelliği de yer almaktadır. Böylece yanlışlıkla silinen personellerin de geri alınabilmesi mümkündür.

Personel devam kontrol maaş hesaplama programında otomatik olarak maaş hesaplama olanağı da bulunur. Böylece personel devam kontrol cihazların elde edilen veriler ile personellerin maaşlarını kolayca hesaplayabilirsiniz. Bunun için personellerin giriş ve çıkış yaptıkları saatlerin bilgileri kullanılmaktadır. Personel devam kontrol maaş hesaplama programında personellerin değiştirilmiş olan tüm maaşlarının geriye dönük olarak raporlanabilmesi alınabilmektedir. İsterseniz personel devam kontrol maaş hesaplama programı ile personel seçimlerinin yeniden düzenlenmesi ile hızlı bakış pencerelerinde çoklu veya tekli seçilebilme özelliği bulunmaktadır. Personel devam kontrol maaş hesaplama programında giriş ve çıkışlara el ile müdahale ediliyorsa, bunu da program üzerinde görüntüleyebilmek mümkündür. Ayrıca personel devam kontrol maaş hesaplama programından elde edilen tüm raporlardaki sayfa yapılarını da değiştirebilme imkânı yer almaktadır. Personel devam kontrol maaş hesaplama programı ile sadece maaş hesabı değil; avans, prim günü gibi hesaplamalar da yapılabilmektedir. El ile yapılacak olan tüm hesaplamalardaki hatalar da bu şekilde ortadan kalkabilmektedir. Personel devam kontrol maaş hesaplama programında olası bir çalışma tablosu değiştirildiğinde, parametreleri de değiştirilerek firmanın yeni çalışma sistemine göre de yeniden ayarlanabilmektedir.

Personel devam kontrol maaş hesaplama programı ile birlikte pdks cihazların da bir arada kullanılması gerekecektir. Kullanılacak olan pdks cihazların üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Yüz tanıma cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüz algoritması ile tanıma yapmaktadır. Bu algoritma her insanın yüzünde farklı olduğu için de personel devam kontrol maaş hesaplama programında kişilerin birbirleri yerine yüz okutmaları mümkün değildir. Bu cihazların kayıt kapasiteleri her modelinde farklılık göstermektedir. Üstelik parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş olanağı da yer almaktadır. Parmak izi personel devam kontrol maaş hesaplama cihazı ise parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlara tanıtılacak olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Yani personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması da mümkün değildir. Kartlı cihazlar ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmaktadır. Kartlı cihazlara tanıtılacak olan kartlar, her kişi için özel olarak tanıtılmalıdır.

Personel devam kontrol maaş hesaplama programı ile siz de personellerinizi 7/24 kolayca takip edebilirsiniz. Artık personeller kontrol altında!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler