perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS BARİYER FİYATLARI

Ogs bariyer fiyatları, kullanılacak olan bariyerlerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı ogs bariyer fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ogs bariyer fiyatları, bariyerlerin kol uzunlukları, gövde özellikleri gibi pek çok farklı özelliğe bakılarak değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı ogs bariyer fiyatları teklifi almak için öncelikle kullanılacak olan alana uygun olan bariyerin seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra o modele uygun olarak fiyat teklifi verilecektir. Ogs bariyer fiyatları uygunluğu ile kullanılmakta olan bariyerlerimizin kullanılabilir olan farklı modellerinin pek çok farklı teknik özelliği bulunmaktadır. Ogs bariyerlerinin kol uzunlukları; 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkın girişine uygun olan kol uzunluğu seçilecektir. Otoparkın tamamen kapanması, bu kol uzunlukları sayesinde mümkün olacaktır. Ogs bariyer fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimizin gövdeleri de paslanmaz çelik yahut elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeli bariyerlerimiz, dış ortamlarda kullanılmak içindir. Olumsuz tüm hava koşullarına karşın dayanıklılık gösterdiği ve su geçirmez olduğu için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Ogs bariyer fiyatları dışında bariyerler hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi de kullanım alanlarıdır. Ogs bariyerleri günümüzde özellikle sitelerde, apartman girişlerinde ve iş merkezi otoparkların çok sıkça kullanılıyor. Bu alanlar dışında da hava alanı otoparkları, hastane otoparkları, fabrika otoparkları, holding otoparkları ve plaza otoparklarında da kullanılabilirler. Buton ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen ogs bariyerlerini buton ile kontrol etmek isterseniz, iki farklı seçenek vardır. Bu bariyerleri dilerseniz tek buton ya da çift buton ile kontrol edebilirsiniz. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton bulunur. Bu butona her basıldığında, bir sonraki komuta geçilmektedir. Bariyer kolu açıksa kapanır, kapalı ise açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bir buton bariyer kolunun sadece açılması, diğer buton ise bariyer kolunun sadece kapanması için kullanılmaktadır.

Ogs bariyer fiyatları uygunluğu ile kullanılan bariyerlerimiz sensör kontrol özelliğine de sahiptir. Araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması durumunda herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense bile kolun aşağı yönlü hareketi, güvenlik sensörü tarafından engellenmektedir. Araçlar geçişini tamamladığında da sistemlerin hafızasında bekletilen kapanma işlemi gerçekleştirilmektedir. Üstelik tır ve kamyonlar için de ek emniyet sensörü kullanılmaktadır. Ogs bariyerleri, kolun aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında kendisine dokunan cisimleri hissetme ve bu cisimlere tepki verme özelliğine sahiptir. Bu bariyerlerin opsiyonel olarak akü ile de kullanılması mümkündür. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek, kullanıma devam edilmesini sağlar. Akü ile 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir.

Ogs bariyer fiyatları teklifi almak için siz de daha fazla zaman kaybetmeden bize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler