perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ

Personel devam kontrol sistemleri, personellerinizi takip edebileceğiniz sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları günümüzde çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, işletmeler, holdingler, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Personelleri takip edebileceğiniz personel devam kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri, parmak izi personel devam kontrol sistemleri ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazlarıdır. Bu cihazların pek çok modelinde turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verebilme özelliği bulunur. Cihazların genel olarak kayıt kapasitesi de kullanılacak olan modellerine göre değişmektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulunabilmektedir.

Parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklılık gösterdiği için bir kişinin başka bir kişi yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu cihazların kullanıcı kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınıza uygun olan bir cihaz daima bulunabilmektedir. Üstelik birçok modelinde kartlı ve şifreli geçiş yapma imkânı da yer almaktadır. Bu sayede cihazların kayıt kapasitesi de arttırılmış olmaktadır. Parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları ile turnikelere tetik vermek için bu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Kilitlere tetik vermek için ise kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir.

Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri, yüz okuma algoritması ile kişilerin yüzünü okumaktadır. Yüz algoritması, her insanın yüzünde farklı olduğu için kişilerin yüzlerini birbirleri yerine okutarak geçiş yapmaları mümkün değildir. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, yüksek çözünürlüklü kameraya sahiptirler. Kameralarının oldukça kaliteli olması sayesinde kişilerin yüzünde makyaj, gözlük, bıyık, sakal vs. olsa bile anında tanınarak geçiş yapabilecektir. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazlarının birçok modelinde parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme olanağı da bulunur. Bu sayede cihazların kayıt kapasitesi de arttırılmış olmaktadır. Bu cihazlar ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz.

Kartlı personel devam kontrol sistemleri ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartların üzerine baskılar yapılabilmektedir. Bu baskılar renkli veya siyah – beyaz olabilmektedir. Bu baskılarda personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, çalışılan firma logosu vb. bilgiler bulunabilmektedir. Bu cihazlar ile aynı zamanda şifreli geçiş de yapılabilmektedir.  Kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları ile de bariyerlere, turnikelere ve kapılara da tetik verilebilmektedir.

Personel devam kontrol sistemleri hakkında en çok merak edilenler arasında ise bu sistemlerin fiyatları gelmektedir. Personel devam kontrol sistemleri fiyatları, kullanılacak olan modelin kayıt kapasitesi, hızı, sensörü vb. özelliklerine göre değişebilmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri, Magic Pass personel devam kontrol sistemleri ve Strike kartlı personel devam kontrol sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.  Bu sebepten dolayı da bu cihazların genel olarak fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak veya bu cihazlar hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizi arayın.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları