perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK PARK BARİYERİ

Otomatik park bariyeri, araçların giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınabilmesi için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerleri, günümüzde birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Özellikle site otoparklarında sıkça tercih edilen bariyerler, sitelere yabancı araçların giriş ve çıkışlarının engellenmesi için kullanılmaktadır. Otomatik park bariyerini otoparkınızın giriş alanının iç ortamlarda mı yoksa dış ortamlarda mı yer aldığını bir önemi kalmaksızın güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü otomatik park bariyeri modellerimizin paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda kullanılmak için oldukça uygundur. Suya karşı dayanıklılık gösterebilirler. Bu sayede olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına güvenle devam edebilmektedir. Otomatik park bariyerinin elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda yer alan otopark girişlerinde kullanılmaktadır.

Otomatik park bariyeri, uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Eğer bariyer kolu açıksa kapanır, kapalı ise açılacaktır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bir buton kolun açılmasını sağlarken, diğer buton kolun kapanmasını sağlamaktadır. Otomatik park bariyeri ayrıca zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrolü sayesinde bariyerinin kolu belirli bir zamana ayarlanarak, kolu o zamanda otomatik olarak kapanması sağlanabilmektedir.

Otomatik park bariyeri modellerimizde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkınızın giriş alanının genişliği her ne ise ona uygun olan kol kullanılabilir. Geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilen otomatik park bariyeri, araçların geçişleri sırasında aracın otomatik park bariyeri kolu altında durması durumunda herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklenmesi durumunda bile kolun aşağı yönlü olan hareketi güvenlik sensörü tarafından engellenecektir. Araçlar geçişlerini tamamladığında ise sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilecektir. Tırlar ve kamyonlar için de ek olarak emniyet sensörü kullanılmaktadır.

Otomatik park bariyeri akıllı kolu, aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir. Emniyet sensörlerinin dışında kalan durumlarda da bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan maddeleri algılamaları ve otomatik olarak yukarı yönlü hareket etme süresi de 0.7 saniyedir. Otomatik park bariyeri kolunun yukarı hareketi sırasında hareket yönündeki cisimleri algılama ve durma süresi ise 0.3 saniyedir.

Otomatik park bariyerinde sisteminde elektronik devre mikro işlemci kontrollüdür. Elektronik devresinin üzerindeki tüm opsiyonel özellikler geliştirilebilmektedir. Evre bağlantılarına takılarak da sistemi her zaman masrafsız olarak geliştirebilmek mümkündür. Otomatik park bariyeri opsiyonel olarak akü ile kullanılabilir. Akü ile kullanıldığında, elektrik kesildiğinde akü devreye girerek açma ve kapama yapmanızı sağlamaktadır. Akü sayesinde 250 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir. Otomatik park bariyeri fiyatları ve teklifi için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler