perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ SİSTEMİ

Personel giriş çıkış sistemi dediğimizde akla ilk şüphesiz yüz okuma terminalleri gelmektedir. Çünkü yüz okuma terminalleri, personel takibi yapabilmenin en iyi yöntemlerinden birisidir. Bu sistemlerde yüz okuma teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji, kişilerin yüzünde yer alan benzersiz algoritmayı kullanmaktadır. Bu algoritma, her insanın yüzünde farklılık gösterir. Bu farklılık sayesinde özellikle personel takip sistemlerinde personellerin birbirleri yerine yüz okutması yapması engellenmektedir. Kullanımı da cihazların zaten çok çok basittir. Öncelikle yüz okuma cihazının personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra personellerin tek tek yüzünün tanıtılması gerekir. Yüz tanıtmasından sonra da cihazın kamerasına bakan her personel kolayca geçiş yapabilecektir. Yüz tanıma personel giriş çıkış sistemi ile geçiş yapmak çok basit olsa da bir dezavantajı bulunmaktadır. Yüz tanıma cihazının güneş ışığından uzak tutulması gerekmektedir. Çünkü güneş ışığı yüzün okunmasına engel olabilmektedir. Bunun dışında kişinin yüzünde sakal, bıyık, gözlük, makyaj vs. olması durumlarında hiçbir sorun yoktur. Kişinin yüzü kolayca okunarak, geçiş yapılabilecektir. Yüz tanıma personel giriş çıkış sistemi ile personel takip etmenin en iyi yanı, kişilerin birbirleri yerine okutma yapamamasıdır. Bu da her zaman güvenliği %100’e çıkaracaktır. Perkotek ailesi olarak Magic Face personel giriş çıkış sistemi Türkiye distribütörü olduğumuz için de bu cihazların fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Personel takip etmek için bir diğer yöntem de parmak izi okuyuculardır. Parmak izi personel giriş çıkış sisteminde de öncelikle personellerin parmak izi kayıtları yapılmaktadır. Parmak izi, benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahip olduğu için personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması yapması mümkün değildir. Böylece her zaman güvenli geçişler yapılabilecektir. Bu cihazlarda kayıt kapasiteleri cihazdan cihaza göre farklılık gösterir. Bu yüzden personel sayınızın ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. İhtiyacınızı karşılayacak olan bir çözüm muhakkak ki bulunmaktadır. Üstelik bu cihazlar, aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi için de kullanılabilmektedir. Hem sadece parmak izli değil, kartlı ve şifreli geçişe de imkân tanınmaktadır. Türkçe ve sesli geri bildirim yapması sayesinde de parmak izi okutması kabul edilirse teşekkür etmektedir. Personel takip programı ile kullanılan parmak izi personel giriş çıkış sistemi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartlı personel giriş çıkış sistemi ise personel takibi yapabilmenin bir diğer yoludur. Kartlı sistemlerde her personel için bir adet kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Farklı ID numaralarına sahip olan bu kartları cihazlara 5 ile 8 santimetrelik mesafeden gösterdiğinizde okuma yapabilmektedir. Bu cihazlar, bilgisayara cat6 ile bağlanmakta ve Ip üzerinden haberleşmektedir. Geçiş kontrol sistemlerinde de çokça tercih edilen kartlı personel giriş çıkış sistemi, personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konulmalıdırlar. Daha sonra her personel için bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bundan sonra da personeller kartlarını okutarak giriş ve çıkış yapabilirler.

Personel giriş çıkış sistemi kullanılan alanlar göstermiştir ki; bu sistemler ile personel takip etmek her zaman çok daha avantajlıdır. Manuel takipte oluşabilecek olan tüm sorunları da ortadan kaldırmaktadır. Personel giriş çıkış sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilir ve siz de uygun fiyat garantisi ile kaliteli ve sağlam ürünleri satın alarak personel takibi yapmaya başlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler