perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ SİSTEMLERİ

Personel giriş çıkış sistemleri, günümüzde personellerin takip edilebilmesi için pek çok farklı alanda kullanılmakta olan sistemlerdir. Personel giriş çıkış sistemleri, günümüzde daima çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerde kullanılacak olan cihazlar, sistemi tercih eden kişilerin isteklerine, kullanılacak olan alanlara vb. özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Personel giriş çıkış sistemleri ile personellerinizi takip etmek için tabi ki sadece cihazlara ihtiyaç duyulmaz. Aynı zamanda personel giriş çıkış sistemleri yazılımının da cihazlar ile uyumlu bir biçimde kullanılıyor olması gerekmektedir. Peki, nedir personel giriş çıkış sistemleri programı? personel giriş çıkış sistemleri programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış ve MySQL veri tabanında derlenmiş olan bir programdır. Programın kullanımı çok kolaydır. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca bu programı kullanabilir. Programdan pek çok farklı rapor alınabilmektedir. Bu raporlar;  genel bazda geç kalanlar raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, avans listesi, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, işten ayrılanlar raporu, kart kullanmayı unutanlar raporu, maaş zarfı, işe girenler raporu, tatil günü çalışanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanların raporu, kişi bazında giriş çıkış raporu, aylık devam çizelgesi, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri,  genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlardır. Tüm bu raporlar, sizin personellerinizi çok daha kolay ve hızlı bir biçimde takip edebilmenize imkan tanır. Personel giriş çıkış sistemleri programı, otomatik olarak mail gönderme özelliğine sahiptir. Bu sayede programdan aldığınız tüm bu raporlar, istenilen mail adresine sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan kolayca gönderilebilmektedir.

Biraz da personel giriş çıkış sistemleri cihazlarından bahsedelim. Yüz tanıma personel giriş çıkış sistemleri cihazları, kişilerin yüzlerine bakarak okuma yapan cihazlardır. Bu cihazlara kişilerin alın, burun ve çene kısımları tanıtılmaktadır. Bu kısımlar her insanın yüzünde farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutmaları gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Bu kusursuz güvenli bir takip anlamına gelmektedir. Bu cihazlar oldukça yüksek kamera çözünürlüğüne de sahip oldukları için kişilerin yüzlerinde sakal, bıyık, gözlük veya makyaj olması gibi durumlarda bile okuma yapabilirler.

Parmak izli personel giriş çıkış sistemleri cihazları ise benzersiz ve eşsiz olan parmak izini kullanmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan parmak izleri, her insanın her parmağında farklı bir özellik gösterdiğinden ötürü de kişilerin birbirleri yerine parmaklarını okutarak geçiş yapmaları da mümkün değildir. Bu da geçişlerin güvenliğini artırır ve personellerin çok daha rahat bir biçimde takip edilmesini sağlamaktadır. Parmak izli personel giriş çıkış sistemleri cihazları, bin ile yedi bin kapasitelik bir kayıt kapasitesine sahiptir. Yani personel sayınızın kaç olduğunun pek de bir önemi kalmayacaktır.

Kartlı personel giriş çıkış sistemleri cihazları ile kart tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanan kartlar, aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanılabilmektedirler. Birçok kartlı personel giriş çıkış sistemleri cihazları modelinde aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme imkanı yer almaktadır. Fiyat olarak Strike kartlı personel giriş çıkış sistemleri cihazların ülkemiz dağıtıcısı olduğumuz için çok uygundur.

Siz de personel giriş çıkış sistemleri ile personellerinizi 7/24 güvenle takip edebilir ve takip için harcadığınız zaman ve performanstan kazanç elde edebilirsiniz!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler