perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ ADANA

Kartlı geçiş sistemi Adana cihazları, Adana’nın; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Bu cihazlar, kart tanıma teknolojisi kullanılarak geçiş kontrol takibi yapmanıza olanak tanımaktadır. Günümüzde geçişlerin yanı sıra aynı zamanda personel takibi, yemekhane takibi, üye takibi, öğrenci takibi ve minibüs takibi yapabilmenizi sağlamaktadır. Kartlı geçiş sistemi Adana cihazlarına tanımlanacak olan iki farklı kart türü bulunmaktadır. Bunlar proximity kartlar ve mifare kartlardır. Hangi kartların kullanılacak olduğu tamamen tercih edilecek olan cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu cihazlar genellikle iki sene boyunca garantili olmakla birlikte herhangi bir sorun ya da arıza yaşanması durumunda da çağrı merkezi çalışanlarımız destek vermektedir. Kartlı geçiş sistemi Adana cihazlarının dört farklı modeli yer almaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş sistemi Adana cihazları, online kartlı geçiş sistemi Adana cihazları, offline kartlı geçiş sistemi Adana cihazları ve panelli kartlı geçiş sistemi Adana cihazlarıdır.

Standalone kartlı geçiş sistemi Adana cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar, manyetik kilitler, elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarını tetikleyebilmektedir. Kullanımları oldukça basittir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedirler. Standalone kartlı geçiş sistemi Adana cihazları, sabotaj yapılması durumunda alarm vererek de kullanıcısını uyarmaktadır. Birçok modelinde kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş özelliği yer almaktadır. Bu sayede geçiş kayıt kapasitesi de arttırılmış olmaktadır.

Online kartlı geçiş sistemi Adana cihazları ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlar, sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duydukları için diğer kartlı geçiş sistemi Adana cihazlarına oranla daha az kullanılmaktadırlar. Bu cihazlara geçiş adetleri, geçiş kısıtlamaları vb. programlar üzerinden verilmektedir.

Offline kartlı geçiş sistemi Adana cihazları ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edebilen cihazlardır. Bu cihazların kullanımları oldukça basit olup günümüzde sıklıkla personelleri takip edebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Offline kartlı geçiş sistemi Adana cihazlarının bazı modellerinde şifreli geçiş imkânı da yer almaktadır. Bu cihazlar, kendileri panel görevi görmelerinden ötürü de çalışmaları sırasında panele de ihtiyaç duymamaktadır.

Panelli kartlı geçiş sistemi Adana cihazları ise aptal terminal olarak adlandırılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, çalışmaları sırasında panel olmadan çalışamazlar. Bütün bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Panel olmadan bu cihazların çalışması mümkün değildir. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı kartlı geçiş sistemi Adana paneli yer almaktadır. Bunlardan bir tanesine sadece iki adet panelli kartlı geçiş sistemi Adana cihazı bağlanabilirken, diğerine 16 adet kartlı geçiş sistemi Adana cihazı tanıtılabilmektedir. Bu cihazlar hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Bütün bilgiler, panelin hafızasında tutulmaktadır.

Kartlı geçiş sistemi Adana cihazları hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi bu cihazların fiyatlarıdır. Kartlı geçiş sistemi Adana fiyatları, kullanılacak olan cihazın modeline göre değiştiği için net bir bilgi vermek mümkün değildir. Kartlı geçiş sistemi Adana cihazları hakkında bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler