perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP SİSTEMLERİ

Personel giriş çıkış takip sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılan, personellerin 7/24 takip edilmesini sağlayan bir sistemdir. Personel giriş çıkış takip sistemleri kullanılmadan önce, personelleri el ile takip etmek çok zor oluyordu. Kâğıt ve kalem ile takip etmek, istenmeyen hatalara sebebiyet veriyordu. İşte bu yüzden personel giriş çıkış takip sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistemlerin kullanılabilmesi için öncelikle ihtiyaca en uygun olan personel giriş çıkış takip sistemleri cihazlarının seçilmesi gerekir. Daha sonra personel giriş çıkış takip sistemleri programı ile bu cihazların bağlantısı yapılarak personellerin kontrollü bir şekilde geçişleri takip edilmektedir. Personel giriş çıkış takip sistemleri programı, bu cihazlardan alınan bütün verilere kolayca erişebilmenizi sağlamaktadır. Personel giriş çıkış takip sistemleri programı ile geç kalan personelleri, erken çıkan personelleri, izin alanları, avans çekenleri, devamsız olan personelleri vb. raporlamalar şeklinde görebileceksiniz. Bu program üstelik raporları size otomatik olarak mail atabilir. Sadece bu özelliği personel giriş çıkış takip sistemleri programından aktif etmeniz yeterli olacaktır. Logo ve eta gibi tüm muhasebe programları ile uyumlu olarak kullanılabilen personel giriş çıkış takip sistemleri programı, yanlışlıkları silinen verileri geri alabilmenizi de sağlar. Otomatik olarak yedekleme yaptığı için silmiş olduğunuz verileri yedeklerden geri döndürebilirsiniz.

Personel giriş çıkış takip sistemlerinde kullanılmakta olan cihazlar, farklı şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Bu cihazlar; parmak izi personel giriş çıkış takip sistemleri cihazları, kartlı personel giriş çıkış takip sistemleri cihazları ve yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemleri cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olsa da tabi ki güvenlik açısından sıralama yaparsak; yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemleri cihazları, parmak izi personel giriş çıkış takip sistemleri cihazları ve kartlı personel giriş çıkış takip sistemleri cihazları şeklinde sıralamaya sokabiliriz. Yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemleri cihazlarında kişilerin benzersiz olan yüz algoritması tanındığı için hiçbir personel bir başka personel yerine yüzünü okutarak geçiş yapamaz. Bu da takip sırasında daima yüksek bir güven sağlar. Parmak izi personel giriş çıkış takip sistemleri cihazları ise parmakların uç kısımlarında yer alan izin tanınarak geçiş yapılmasını sağlayan cihazlardır. Parmak izi her insanın parmağında farklı olduğu için, kişilerin birbirleri yerine parmaklarını okutması da mümkün değildir. Kartlı cihazlarda ise personellerin birbirleri yerine kart okutma durumu söz konusu olabilmektedir. Tabi ki bu durum, kameralar ya da geçiş yapılan alandaki güvenlik görevlisi bulunuyorsa engellenebilir. Eğer sadece personel geçişleri için kullanacaksanız da kartlı personel giriş çıkış takip sistemleri cihazları tercih edilebilir.

Personel giriş çıkış takip sistemleri hakkında çok merak edilen bir konu kullanım alanları, diğeri ise fiyatlarıdır. Personel giriş çıkış takip sistemleri kullanım alanları; fabrikalar, hava alanları, mağazalar, belediyeler, okullar, plazalar, işletmeler gibi sıralanabilir. Yani personel takibine ihtiyaç duyulan her alanda güvenle kullanılabilir. Personel giriş çıkış takip sistemleri fiyatları hakkında da net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak modele göre değişebilir. Satın almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler