perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL GİRİŞ PARMAKİZİ

Biyometrik sistemler içerisinde yer alan personel giriş parmakizi cihazları, geçiş yetkilendirmeleri ve geçiş kısıtlamaları yapmak amacıyla kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda personel takibi, tuvalet takibi, yemekhane takibi, üye takibi ve öğrenci takibi yapmak amacıyla da kullanılmaktadır. Genellikle personellerin giriş yapması için işletmelerin giriş ve çıkış alanlarına yerleştirilen personel giriş parmakizi sistemleri, basit bir kullanıma sahiptir. Öncelikle kişi parmak izini, parmak izi cihazına tanıtır. Parmak izi personel takip programına kaydedilmektedir. Kaydedilen her parmak izi için farklı bir ID numarası oluşturulmaktadır. Eşsiz ve benzersiz parmak izimize tanımlanan ID numarası başkası ile aynı değildir ve bu sayede de yüzde yüz güvenlik sağlanmış olacaktır. Personel giriş parmakizi sistemleri oldukça da kaliteli ve sağlam cihazlara sahiptirler.

Personel giriş parmakizi cihazları, personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlarda yer alan duvara ya da giriş ve çıkış yapılacak olan alanda bulunan turnikeler üzerine konumlandırılırlar. Personel takip programı ile birlikte kullanılan personel giriş parmakizi sistemleri, farklı modelleri ile kullanacağınız alanlara uyum sağlayacaktır. İşletme dekorunuza şıklık katacak olan Magic Pass personel giriş parmakizi cihazları, Türkiye dağıtıcısı olan firmamız farklı kayıt kapasitelerine sahip bu cihazlar ile her ihtiyacınıza bir çözüm olabilecek düzeydedir. Üstelik parmak izimiz eşsiz ve benzersiz bir nitelikte olduğu için bu cihazlarda bir başkası yerine parmak izi okutmak mümkün değildir. Yani personellerini takip etmekte artık asla zorlanmayacaksınız!

Personel giriş parmakizi takip programı, personel takibi yapmak amacıyla üretilmiş olan ve firmamız yazılımcıları tarafından yazılan yazılımdır. Personel takip programı ile parmak izi cihazlarını birlikte uyumlu olarak kullanarak personellerinizin giriş ve çıkışlarını kolay ve basit bir şekilde takip edebilirsiniz. Kimin ne kadar geç geldiğini veya erken çıktığını öğrenerek ay sonları maaş hak edişlerini bu saatlere göre yapabilirsiniz. Otomatik olarak hesaplama yapılacağı için elle yapılan müdahalelerde oluşan hatalar asla oluşmayacaktır. Personel takip programı ile ayrıca takip esnasında harcanan iş gücü de yarı yarıya inecektir! Üstelik bu program ile otomatik olarak mail de alabilirsiniz. Programa mail adresi tanımlamanız gerekmektedir. Belirlenen saatlerde bu mail adresinde raporlar otomatik olarak gelmektedir. Bu raporlar sayesinde izinli, mesaiye kalmış, erken çıkan, geç kalan vb. bütün personelleri kolayca takip edebilirsiniz.

Personel giriş parmakizi sistemleri, oldukça uygun fiyatlara sahiptirler. Personel giriş parmakizi sistemleri fiyatları, kullanılacak olan modelin parmak izi cihazına göre değişiklik göstermektedir. Perkotek Teknoloji olarak bu sistemlerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için fiyatları oldukça makuldür. Parmak izi sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden bize mail ile de iletişime geçebilirsiniz. Böylece siz de işletmenizde olmasanız bile personellerinizin hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığını kontrol edebilirsiniz. Vakit kaybetmeyin ve siz de personellerini basitçe takip etmeye başlayın! 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları