perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTO PARK BARİYER

Avax oto park bariyer, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılmaktadır. Avax oto park bariyer modellerinin satışa sunmuş olduğumuz modellerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkın giriş alanları, boylu boyunca kapatılabilecektir. Bu sayede yabancı ya da misafir araçların otoparka izinsiz olarak giriş yapmaları gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Farklı kol uzunluklarına sahip olan Avax oto park bariyer, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı gövdeli modellere sahiptir. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövde, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövde paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterebilir ve dış ortamlarda kullanılmasında da herhangi bir sakınca yoktur.

Avax oto park bariyer modellerimiz, buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde tek buton ya da çift buton olmak üzere iki farklı kontrol şekli bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için aynı butona basılması gerekir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak için farklı, kapamak için farklı buton bulunmaktadır. Üstelik Avax oto park bariyer, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır.

Avax oto park bariyer, sensör kontrol özelliğine sahiptir. Sensör kontrolü sayesinde bariyer kolu altında herhangi bir araç durduğunda, kapanması için kolun herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklenmesi durumunda dahi, kolun aşağı yönlü hareketi güvenlik sensörü tarafından engellenecektir. Araçların geçişi tamamlandığında da sistemin hafızasında bekletilmekte olan kapanma işlemine devam edilecektir. Elektronik devre mikro prosesör kontrollü olarak tasarlanmış olan Avax oto park bariyer, elektronik devreleri üzerindeki tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazırdır. Ayrıca Avax oto park bariyer, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarında akü devreye girer ve 250 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmesini sağlamaktadır.

Avax oto park bariyerlerde ikaz lambası da bulunur. İkaz lambası, bariyer kolunun aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında sürekli olarak yanıp sönmektedir. Ayrıca reflektöre de sahip olan Avax oto park bariyerlerde, reflektör kırmızı bantların üzerinde “STOP” yazısı bulunmaktadır. Acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçen Avax oto park bariyer, müşteri isteklerine bağlı olarak da istenen besleme gerilimi şartlarını sağlayabilmektedir.

Avax oto park bariyer hakkında çok merak edilen bir konu ise fiyatlarıdır. Avax oto park bariyer fiyatları için net bir rakam veremeyiz. Ancak şunu bilmelisiniz ki; bu kadar sağlam ve kaliteli bariyerler için en uygun fiyat teklifini sadece ve sadece bizden alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için bizi arayabileceğiniz gibi dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler