perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL GİRİŞ SİSTEMLERİ

Personel giriş sistemleri, günümüzde personel takip etmek amacıyla oldukça geniş alanlarda kullanılan bir sistemdir. Bu sistemlerin kullanım alanları da oldukça yaygındır. Belediyeler, işletmeler, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri, holdingler ve buna benzer pek çok alanda tercih edilebilirler. Personel giriş sistemlerinde kullanabileceğiniz üç farklı model cihaz bulunmaktadır. Bunlar yüz tanıma terminalleri, parmak izi terminal ve kartlı geçiş kontrol terminalleridir. Öncelikle yüz tanıma personel giriş sistemlerinden bahsetmek istiyorum. Yüz tanımalı personel takibi, her geçen gün daha fazla rağbet gören ve her geçen gün çok daha geniş kitlelerce kullanılan bir cihazdır. Bunun sebebi olarak da yüz tanıma terminallerindeki güven gösterilmektedir. Yüz tanıma terminalleri, kişilerin benzersiz yüz algoritması ile çalışmalarını devam ettirir. Bu da personel takibinde harika sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutamaması, geçişlerin her zaman çok daha güvenli olarak devam etmesine olanak sağlamaktadır. Yüz tanıma cihazlarında kayıt kapasiteleri, cihazın modeline göre farklılık gösteriyor. Bu sayede de personel sayısı her ne olursa olsun, ideal bir çözüme kavuşmak mümkün olmaktadır. Bu cihazlarda okutma yapıldığı esnada da cihaza temas olmadığından dolayı, çok daha uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Üstelik pek çok model yüz tanıma personel giriş sistemleri cihazları parmak izli, kartlı ve şifreli geçişe de izin verilmektedir. Aşağıda en çok tercih edilen yüz tanıma cihazlarımızı görebilirsiniz.

Parmak izli personel giriş sistemleri, yüz tanıma cihazlarından sonra en çok tercih edilen personel takip yöntemidir. Bu cihazların kullanım alanları da her geçen gün artış göstermektedir. Bu cihazlar, parmak izi teknolojisini kullanmaktadır. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan iz olmakla birlikte bu iz, her insanın parmağında farklıdır. Üstelik her insanın her parmağındaki iz de farklılık göstermektedir. İşte tam da bu sebeple güvenilir olan parmak izi personel giriş sistemleri, personel takip etmek için çok fazla kullanılmaktadır. Bu cihazların farklı modellerinde geçiş tipleri de değişir. Kartlı ve şifreli geçişe izin veren modellere de sahiptirler. Cihazlardaki kayıt hafızaları, kart ve şifre kapasitesi ile de arttırılmaktadır. Magic Pass parmak izi personel giriş sistemleri okuyucu Türkiye distribütörü olduğumuz için de bu cihazların fiyatları çok uygundur. Aşağıda en çok tercih edilen parmak izi okuyucularımızı görebilirsiniz.

Kartlı personel giriş sistemleri, yüz tanıma sistemleri ve parmak izli geçiş sistemlerinden sonra en sık kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda kart okutma teknolojisi kullanılmaktadır. Kartları görerek personel takibi yapmanızı sağlayan bu cihazlar, günümüzde birçok alanda aynı zamanda geçiş kontrol sistemi olarak da tercih edilmektedir. Kartlı cihazlarda kartlara okutulacak olan iki farklı kart bulunur. Bu kartlar, mifare ve proximity kartlardır. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen sizin tercih edeceğiniz cihazın modeline göre değişmektedir. Kartlı cihazlarla personel takibi yapmanın en büyük avantajlarından bir tanesi, kullanılacak olan kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanmaya izin vermesidir. Kart yazıcılar ile ya da isterseniz dışardan bu kartların üzerine baskılar yaparak personel tanıtım kartı olarak tercih edebilmeniz mümkündür.

Personel giriş sistemleri kullanılan pek çok alanda işletme sahipleri, neden daha önce kullanmaya başlamadıkları için hayıflanmaktadır. Çünkü manuel olarak yapılan takipte oluşan bütün riskler de bu şekilde ortadan kalkmaktadır. Ayrıca Pdks cihazlar ile kullanılacak olan personel takip programı, personellerin maaş hesaplamalarını otomatik olarak da yapabilmenizi sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz siz de vakit harcamadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler