perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL İZİN PROGRAMI

Personel takip sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazların üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu cihazlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlar ile birlikte personelleri takip etmek için personel izin programının da birlikte kullanılması gerekmektedir. Öncelikle yüz tanıma cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüz algoritmasını tanıyarak giriş ve çıkış yapmalarını sağlamakta olan cihazlardır. Yüz okuma cihazları ile geçiş yapmak için bu cihazlara kişilerin yüzlerinin tanıtılması gerekmektedir. Yüksek çözünürlüklü kameraya sahip olan bu cihazların kayıt kapasiteleri de birbirinden farklıdır. Böylece personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkündür. Bir diğer cihaz türü de parmak izi cihazlarıdır. Parmak izi cihazları, eşsiz ve benzersiz parmak izi algoritmasını kullanarak tanıma yapmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin kayıt arasında değişiklik göstermektedir. Bir diğer model ise kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlar ise kartlar ile geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Personel izin programı ile birlikte kullanılan kartlı cihazların kartları üzerine personellerin bilgilerinin baskıları yapılarak, personel tanıtım kartı olarak da kullanılabilmektedir. Üstelik bu baskılar renkli olabileceği gibi siyah – beyaz da olabilir.

Personel izin programı, personellerin tüm giriş ve çıkışlarını takip edebilecek olduğunuz bir programdır. Bu programda kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Ayrıca programda yer alan yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla gruba veya kullanıcıya yetki verilebilmektedir. Üstelik personel izin programı, otomatik olarak yedekleme özelliğine sahiptir. Yani eğer siz bir arıza ile karşılaşırsanız, yedeklerden verileri kullanabilirsiniz. Perkotek personel izin programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu program ile otomatik olarak veri transferi yapabilirsiniz. Yani istenilen zaman diliminde cihazdaki tüm veriler, personel izin programına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Personel izin programının otomatik olarak mail gönderme özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde cihazdan alınan bütün veriler, istenilen mail adresine istenilen saatte otomatik olarak gönderilebilmektedir.

Personel izin programından alınabilecek farklı raporlar bulunmaktadır. Bunlar; kart kullanmayı unutanlar raporu, işe girenler ve işten ayrılanlar raporu, el ile müdahale edilmiş giriş – çıkış raporu, kişi bazında giriş çıkış raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, kişi bazında ve genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında ve genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, not hanesinde yazanların raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda maaş bordrosu, prim listesi, devamsızlar raporu ve kişi bazında maaş bordrosudur. Bu raporların tamamına, program üzerinden kolayca erişebilir ve istediğiniz mail adresine gelmesini otomatik olarak sağlayabilirsiniz. Personel izin programının hakkında çok daha fazlası için bizimle irtibata geçiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler