perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KART OKUYUCU

Şifreli kart okuyucu, proximity yahut mifare kartları okuyarak geçiş yapılabilmesini sağlamakta olan okuyuculardır. Şifreli kart okuyucu sayesinde belirli bir alana, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin, tanımlanmış olan aralıklarda geçiş yapması sağlanmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan strike şifreli kart okuyucuların dört farklı modeli bulunmaktadır. Online şifreli kart okuyucu, offline şifreli kart okuyucu, panelli şifreli kart okuyucu ve standalone şifreli kart okuyucu. Hangi cihazın kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kullanım şekilleri farklılık göstermektedir. Kullanılacak olan şifreli kart okuyucu modellerimizin iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede kullanım alanları da artmış olup her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Günümüzde özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, fabrikalarda, plazalarda kullanılmakta olan şifreli kart okuyucular, spor salonları, alışveriş merkezleri gibi yerlerde de güvenle tercih edilmektedir. Şifreli kart okuyucu ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik verebilmek için şifreli kart okuyucu ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekecektir. Kullanılacak olan kilitlerin demir kapılarda, cam kapılarda, ahşap kapılarda, tahta kapılarda, pvc kapılarda ve kompozit kapılarda kullanılabilir olan farklı modelleri olması sayesinde de bu cihazlar ile her türlü kapıya tetik verilebilecektir. Şifreli kart okuyucu ile turnikelere tetik verebilmek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Turnike üzerine monte edilen şifreli kart okuyucu cihazlarına tanımlı olan kart okutulduğunda ya da şifre yazıldığında, turnike kolları iki yana açılarak geçiş izni verecektir.

Panelli şifreli kart okuyucu, hafızasında hiçbir bilgiyi barındırmayan cihazlardır. Tüm bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Panel geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğine karar verdikten sonra, sonuş sinyalini şifreli kart okuyucuya göndermektedir. Şifreli kart okuyucu da gelen sonuç sinyaline göre geçiş yapılıp yapılmayacağına karar vermektedir. Bir panele iki, dört, sekiz ya da on altı adet şifreli kart okuyucu bağlanabilmektedir.

Standalone şifreli kart okuyucu, çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Daha sonra kartların tanıtılması gerekmektedir. Bu kart okuyucularımızda tetik süresi istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Üstelik sabotaj yapılması gibi durumlarda da kendini kapatma özelliği bulunmaktadır. Standalone şifreli kart okuyucularımızın pek çok modelinde kartın yanı sıra şifre ile geçiş yapılabilmektedir. Elektronik kilitlere, manyetik kilitlere ve elektrikli kilit karşılıklarına tetik verebilir.

Online şifreli kart okuyucu, bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına gerek duyan, çalışmasına bu şekilde devam etmekte olan cihazlardır. Offline şifreli kart okuyucu ise çalışmasına bilgisayarların açık olmasına gerek duymadan devam edebilmekte olan cihazlardır. Bu cihazların kendisi bir panel görevi görmesinden dolayı, panele de ihtiyaç duymazlar. Günümüzde özellikle personelleri takip etmek için bu cihazlar kullanılmaktadır.

Şifreli kart okuyucu ile siz de kapılardan, turnikelerden ve bariyerlerden yapılacak olan geçişleri kontrol altına alabilirsiniz. Şifreli kart okuyucu fiyat teklifi için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler